2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین

751 بازدید | 12 پست
سلام به همه دوستان سوالم از دوستانی که تجربه هم زایمان طبیعی هم سزارین رو دارن بنظرتون کدوم بهتره؟؟؟؟ من تجربه طبیعی رو داشتم ولی 2 باره باردارم می خوام ببینم بعد از 5 سال کدوم زایمان بهتره ممنونم اگر راهنماییم کنید و تجربه هاتون رو در اختیارم قرار بدید
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نمیدونم من خودم سز شدم تا توی بیمارستان بودم هیچ دردی نداشتم ولی اومدم خونه پدرم درومد تا ٦روز حالم خیلی بد بود بعدش سر پا شدم از سز بدم اومده ولی از طرفی خواهرزاده شوهرم خارج هست طبیعی أورده ٣روز درد کشید داغون شد
منو آذر صدا کنید😊
این تاپیک نوشتن سزارین درد داره چند تا تاپیک پایین تر میگن اون که درد نداره!!!
مفهوم درد برای هرکسی با توجه ب شرایطش متفاوته
شما که ی بار تجربه داری همونو ادامه بده چرا میخوای عوارض هر دو رو بگیری الان کیفیت زایمان طبیعی خیلی بهتر ار قبل شده تا ابد این بحث کدوم بهتره ادامه خواهد داشت وقتی ریشه ای در مورد فکر نشه و سطحی نگری باشه
شرایطش رو داری همون راه رو برو خودت رو درگیر مسایل جدید نکن
موفق باشی
2740
دوستان طبیعی سزارین فقط به استانه درد فرد بستگی داره بطور مثال من یه سقط داشتم کورتاژ چهار هفته مردم وزنده شدم درحالی که به هر کسی میگم من درد داشتم تعجب میکنه که درد نداره با توجه به این مسئله من استانه دردم فوق العاده پایینه پس طبیعی رو انتخاب نمیکنم سزارین میشم فوقش قرص مسکن میخورم وپمپ درد میگیرم پس کاملا انتخابیه
من که سزارینو ترجیح میدم سر زایمان قبلیم درد طبیعی روکشیدم واقعا سخته ودست اخر به غلط کردن افتادم وسزارین شدم من وقتی سزارین شدم فقط روز اول سختم بود که اونم باشیاف دردام اروم شد واز فرداش سرپاشدم
خداجونم پسرمو به خودت سپردم
ن اولیم رو سزارین بودم با وجودی که فقط روز اول درد داشتم اونم یکساعت اول و لی میخوام سر دومی طبیعی بدون درد باشم اونم به چند دلیل.....اولیش ایه که دخترم ساعت 12 به دنیا اومد ولی ساعت 3اوردنش تا شیرش بدم بد از اونم اون دو ساعت او بعد بیهوشی اینقدر درد داشتم که گریه میکردم اصلا نفهمیدم کی بچم رو اوردن به نظر من خد یه چیزی میدونه که تو طبیعی اول دردش رو میکشی ولی وقتی بچت بدنیا میاد دیگه درد نداری برایه اینه بتونی به بچت برسی..... دوم اینکه من رحمم مستعد چسبندگیه برایه همین دکتر گفت طبیعی برات به مراتب بهتر از سزارینه.....و دلیل مهمترش اینه که من تو اتاق عمل استرس میگرتم خیلی حس بدیه..... ولی به نظر من به بدنت و قرار گیری بچه ات نگاه کن اگه مشکلی برایه طبیعی داری میتونی طبیعی بدون درد رو انتخاب کنی به مراتب بهتر از سزارینه....
کتابخانه ملی کودک و نوجوان http://icnl.nlai.ir/?scn=home
سلام ممنون از دوستان عزیزم مامان سامی جون دکترم بدون درد میگه خوب نیست مشکلم اینکه هنوز دهانه رحمم باز نشده یعنی تا هفته دیگه باز میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از یه طرف هم احساس می کنم توان قبلمو ندارم واسه طبیعی
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.