2733
2734
عنوان

3 سال پیش مثل امشب ...

1295 بازدید | 30 پست
مثل الان تازه دردهای زایمانم شروع شده بود اما چون اولین تجربه ام بود نمی دونستم واقعی اند یا دردهای کاذب. اما کم کم متوجه شدم واقعی اند تا خود صبح چشم رو هم نذاشتم چون نمی دونستم اگر خوابم ببره چی میشه ؟! بالاخره صبح رفتیم بیمارستان و مثل فردا پسر نازنینم به دنیا اومد. این متن رو برا وجود پاک و آرامش بخشش گذاشتم: برای پسرم مرد دوم خانه ام : آپلود عکس زمانهایی هست که نمی‌خواهی عقربه‌های ساعت حرکت کنند!! نمی‌خواهی روزها به سرعت بگذرند!! و دلت می‌خواهد زمان در لحظه متوقف شود! این است حال و روز این روزهای من... بله، این هفته دلبندم هر روز و هر لحظه با من است. و این عطر وجودش است که مرا لبریز می‌کند. لبریز از بودن و ماندن، ماندنی با عشق و امید، امیدی زیبا به همراه ترسیم رویایی نه‌ چندان دور از دسترس. این امید را دوست دارم، که باعث زنده ماندنم می‌شود. پسرم، عزیزترینم، به خود می‌بالم که فرزندی چون تو دارم. و از خدای خویش بیش از همیشه سپاسگزار وجود نازنینت هستم. همیشه باش. همینقدر نزدیک. همینطور مهربان. همین‌اندازه ستودنی...
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
امشب با هم کیک تولدش رو درست کردیم. تمام مدت می خندید و دست منو می بوسید...
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به به چه متن زیبایی چه مامان خوبی مبارک باشه تولد پسر عزیزت 120 ساله بشه الهی
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2740
ای جونم چقد قشنگ احساساتتو بیان کردی پسر منم تیر ماه بدنیا میاد
من یک مادرم...☺من به اختیار خودم مادر شده ام تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را...تا بدانم حجم یک لب😊خند کودکانه ات میتواند معجزه زندگی دوباره ام باشد!!! من نه بهشت میخواهم،نه آسمان و نه زمین...😉😉 بهشت من ، زمین من و زندگی م نفس های آرام کودکی توست ک در آغوشم رویای پروانه آرزوهایت را میبینی!!!😍😍😍
ایشالا مرمرجون
من یک مادرم...☺من به اختیار خودم مادر شده ام تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را...تا بدانم حجم یک لب😊خند کودکانه ات میتواند معجزه زندگی دوباره ام باشد!!! من نه بهشت میخواهم،نه آسمان و نه زمین...😉😉 بهشت من ، زمین من و زندگی م نفس های آرام کودکی توست ک در آغوشم رویای پروانه آرزوهایت را میبینی!!!😍😍😍
ممنون از همه دوستانی که تبریک گفتین.ایشاا... اونا که هنوز نی نی ندارن خدا به زودی مامانشون کنه. اونایی که هم نی نی دارن بچه هایی سالم و شاد بتونن تربیت کنند و سعادتمند باشند.