2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وااااى شوهر من آدمو میکشه تا بره دکتر. بر عکس من بهش بگو به خاطر من برو. بگو اگه من برات مهمم و دوستم دارى نذار ناراحت باشم و تو استرس بمونم. برو دکتر خیالم رو راحت کن که مشکلى نیس
کسى چه مى داند؟؟ شاید یاسین همان یا حسین باشد که بى سر است...
حتما چیزی نیست که نمیره نگرانی نداره که
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
آره نه فقط همسرم که تمام مردای خانواده از جمله بابام داداشام پدر شوهرم و ....مقاومت میکنن همسرم میگه اگه هر بار و با هر مشکلی که تو میگفتی دکتر میرفتم الان معده ام داروخانه بود و صد تا مشکل دیگه اضافه میشد ولی اگه مشکل طوری باشه که برام ایجاد استرس کنه و فشارم بره بالا میره بعدشم میاد میگه الکی بود بخاطر تو رفتم
یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2740
ولی شما هر طور شده بفرستش براش وقت بگیر رشوه بده خلاصه هرطور شده راضیش کن قلب شوخی بردار نیست تا وقتی تست ورزش هم نداده دست از سرش برندار
یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما