2733
2734
دوستان گلم ببخشید
من چند وقتی هست روسینه هام اون هاله ی قهوه ایش دقیقا جایی که متصل به نوک سینه هست فرورفتگی حس میکنم.
هردو سینه ام... اما راست بیشتره ...بعد فاصله ی بین زیر بغل و سینه ام یه برجستگی حس میکنم... ودرد میزنه زیر بغلم ... تیر میکشه این روزا بیشتر شده ... برجستگی هم سفت نیست

خیلی نگرانم؟؟؟
من به دستان خدا خیره شدم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان همسر خوابه بذار بیدار شه بهش میگم.عزیزم نگران نباش

دقیقتر میشه توضیح بدی؟ فرورفتگیش زیاده؟ یا به سختی دیده میشه؟ رنگش هم عوض شده؟

برجستگی چطوریه؟
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
2738
هالانم

فررفتگی کم نیست قشنگ قابل مشاهده هست رنگش رو نه عوض نشده... برجستگی کاملا مشخصه

عزیزم دردش شبیه هیچ دردایی نیست که تاحالا تجربه کردم... نوک سینه یه ذره حالت پوسته پوسته شده...

من به دستان خدا خیره شدم....
چی بگم؟

خودم تنها تنها دلم
چو شام بی فردا دلم
چو کشتی مینا خدا
به سینه ی دریا دلم

تو ای خدای مهربان
تو ای پناه بی کسان
به سنگ غم مشکن دگر
چو شیشه ی مینا دلم

تو هم برو ای بی وفا
مبر بر لب نام مرا
دل تنگم بیگانه شد
نمی خواهد دیگر تو را

نشان من دیگر مجو
حدیث دل دیگر مگو
دلم شکسته زیر پا
نمی خواهد دیگر تو را
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
سلام عزیزم الان به همسر گفتم...نگران نباش..ولی گفت 100%%% با تاکید گفت بره متخصص زنان..نگران نباش..قربونت بشم چیزی نیست انشاالله من همین یه دوست خوبب و دارم که نمیخوام ناراحت ببینمش...
اه خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2706