2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ناب ترین حس دنیاست به نظرم اون لحظه با هیچ حس دیگه ای تو دنیا قابل قیاس نیست بعد اون همه درد وحشتناک یدفعه یه موجود کوچولو لیز میخوره و همراهش تموم دردات میرن و فقط خوشی یه بدن داغ روی شکمت میمونه واقعا توصیفش سخته فقط ارزو میکنم خدا نصیب همه کنه خدایا هزار بار شکرت بخاطر مسیحا عشق کوجکم
دنیا تویی...تاابد به ساز دنیایم می رقصم؛مسیحا پسرک بهاری من،همیشه بخند♥♡♥
2731
بهترین حس دنیاست وقتی به هوش اومدم فقط می گفتم بچمو ببینم بچمو می خوام اوردنش پیشم بغلش کردم بوش کردم ناز و بوسش کردم اصلا ازش سیر نمی شدم همش می گفتم ببینین چقدر نازه دخترم همه زندگیمه با وجودش دنیامو عوض کرد
سلام،من هنوز برای تجربه اون حس ناب باید چند ماهی صبر کنم ولی اون لحظه ای که برای اولین بار تو صفحه مونیتور دستگاه سونوگرافی دیدمش واقعا بی نظیر بود،یه موجود کوچولو،دست و پاهایی ظریف که نشسته بود تو دلم؛با همه وجود لبخند میزدیم حتی وقتی از اتاق دکر اومدیم بیرون نیشمون تا بناگوش باز بود و فکر میکنم هرکی اونجا بود میتونست بفهمه چقدر خوشیم،خدایا هزاران بار شکرت انشالله این لحظات ناب نصیب همه منتظرا بشه،چقدر باشکوه بود به نظرم فوق العاده ترین و باعظمت ترین بخش این دنیا و خلقت خدواند همین آفژینش انسانه که الحمدلله ما زمینه ای هستیم برای ظهور و بروزش
نادیا جون سلام عزیزم هر کاری میکنم نمیتونم بهت پیام بدم کجایی عزیزم؟ پیدات نیست فدات شم؟ دختر گلت به دنیا اومد به سلامتی فدات شم؟
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
ببخشید اشتباه نوشتم منظورم نیلو جونه کجاییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش