2733
2739

تاپیک دیشب پست اول کامل توضیح دادم

امروز صبح تا چشم باز کرد گفت بی زحمت مانتو رو بده هوا سرده خوبه الان بپوشم گفتم من اونو برای خودم خریدم دوسش دارم با بغض دادم بهش

خداشاهده مادرشوهرم و دوست دارم ولی این کارش خیلی زشت بود. 

بعد که رفت کلی گریه کردم زنگ زدم شوهرم ازم معذرت خواهی کرد گفت همین امروز یکی بهترش و میخرم

به جون بچه هامون قسم خورد که خیلی زشت بود و مناسب سنت نبود بهتر که مامان برد بهش گفتم الان از طلا هم برام بخری من اونو دوست داشتم انتخاب خودم بود شما اصلا اجازه ندادی من تنم کنم معلومه یه پیرزن 60 ساله بپوشه زشت بنظر میاد

الهم صل علی محمد وآل محمد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من اگه جای تو بودم میرفتم به جبران دو سه تا مانتو دیگه میگرفتم به مادر شوهرم نشون میدادم میگفتم مادر جون قشنگن ؟ اینارو به جبران اون یکی که شما برش داشتی برای خودت گرفتم چقدر بدم میاد کسی چیزی می‌خره یه تعارف میکنه زرتی برش میدارن 

2738

کارش که زشت بوده ولی برو یکی دیگه بخر اونم از مادرشوهرت بگیر بعدا🙃

ماهی ۵۴ سابق هستم که سال ۱۴۰۱ کاربری نه ساله ام تعلیق شد. دیگه خودتون حدس بزنید چرا‌. من از تبار غربتم، از آرزوهای محال🍃🍁
وا چه سخت میگیری واسه یک مانتو خودتو اینقدر عذاب میدی یک تیکه پارچه ست دیگه

پست دیشبم خوندی

یه لباس با کلی گشتن که باب سلیقه ام باشه خریدم تا رسید اجازه ندادن حتی پرو کنم ببینم چطوریه 

من هیچ مدل دیگه ایی دوست ندارم خیلی گشتم

شاید باب سلیقه بعضیا نباشه 

ولی مهم اینه به دل شما نشسته 

واقعا از این طرز برخوردا بدم میاد 

مادرشوهر خواهرمم روز عید که خواهرم رفته بود خونشون روسری رو که با کلی گشتن پیدا کرده بود رو ازش گرفته بود خواهرم خیلی ناراحت شده بود 

من درکت میکنم به نظرم از یه خانوم شصت ساله همچین بچه بازی بعید بود 

میتونست بگه لطفا یکی هم برا من سفارش بده

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
خب بهش میگفتی بعد از اینکه پوشیدی برام بیارش این که دیگه گریه کردن نداره

خب گریه ام بیشتر سابقه گذشته داره کلا عادتش تو تاپیک قیلی توضیح دادم حتی لباس عید من که تازه عروس بودم از سرتا پا با مادرشوهرم ست بود حتی یه رنگ 

کلا هر چی من بخرم برمیداره

من اگه جای تو بودم میرفتم به جبران دو سه تا مانتو دیگه میگرفتم به مادر شوهرم نشون میدادم میگفتم مادر ...

واقعا براش مهم نیست فقط زرنگ خانم تشریف دارن من برم بگردم براش لباس پیدا کنم خیلی راحت 

میگه حوصله گشتن تو بازار  ندارم

خیلی هم خسیس

2706