2737
2734
موهای همسری ریزش شدید چیدا کرده تارهای موش هم خیلی خیلی نازک راهی هست که امتحان کردید و جواب گرفتید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم شامپوی آنافاز دوکری محشره حرف نداره قرصش هم هست میتونه همزمان استفاده کنه....من به خاطر کم خونی شدید تمام موهام ریخت...به توصیه یک داروساز استفاده کردم بعد از 5 ماه که رفتم آرایشگاه تعجب کرده بودن گفتن این همه موهای کوتاه بین موهات چیه؟؟؟؟تازه فهمیدم موهام در اومده.... والان خدا رو شکر موهام پرپشت تر از قبل شده....به چند نفر دیگه هم پیشنهاد دادم همشون خیلی راضین
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2740
عزیزم شامپوی آنافاز دوکری محشره حرف نداره قرصش هم هست میتونه همزمان استفاده کنه....من به خاطر کم خون ...

رعناجان واقعا؟من موهام بشدت كم پشته الانم ريزشش خيلي زيادشده ديگه ازنگراني دارم ميميرم شوهرمم همش يجورايي بهم ميگه موهات كمه داره كمترم ميشه،حتماهم قرصشوميگيرم هم شامپوشو،شماتوچه مدت نتيجه گرفتي؟؟