2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توی گوگل جستجو کن. منابعش رو کامل نوشتند. اگر می تونی هزینه کنی، کتاب های مدرسان شریف هم خوبه. 

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊
مدرسان شریف گرون درمیاد؟ یه چیز میخوام که قبولیش صدرصد باشه 

من شنیدم کتاب هاشون خیلی جامع هست. البته اگر فرصت کافی برای خوندن منابع اصلی داری، بهتره منابع رو هم بخونی. قیمت بسته های آموزشی شون توی سایت شون هست. 

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊
من شنیدم کتاب هاشون خیلی جامع هست. البته اگر فرصت کافی برای خوندن منابع اصلی داری، بهتره منابع رو هم ...

الان تو اینترنت سرچ کردم ،متوجه نشدم چقد زده ،فرصت که چه عرض کنم میخوام با پسر یساله و شیطون شروع کنم به درس خوندن،چون به دلایلی مجبورم حتما همین امسال ارشد بگیرم 

الان تو اینترنت سرچ کردم ،متوجه نشدم چقد زده ،فرصت که چه عرض کنم میخوام با پسر یساله و شیطون شروع کن ...

الان رفتم سایت شون دیدم. قیمت هر کتابش حدود ۲۰۰ تومن هست. درسته با بچه شرایط سخت تر میشه. اگر می تونی از حمایت خانواده استفاده کن که فرصت برای درس خوندن داشته باشی. 

الان رفتم سایت شون دیدم. قیمت هر کتابش حدود ۲۰۰ تومن هست. درسته با بچه شرایط سخت تر میشه. اگر می تون ...

ممنون لطف کردین،والا شهر غریبم و از خانواده دور و شاغل و هزار تا مشکل دیگه ،اما معتقدم من میتوانم