2752
2734

از اونجایی که  متاسفانه نمیشه از کلاه بردار های فضای مجازی مثل سایت ها شکایت کرد،. این تاپیک رو درست کردم  تا توی گوگل بالا بیاد و همه بفهمن که خرازی مهرا با مدیریت مستانه فلاحی خواه و شوهرش در خرازی سروش، سروش دده بیگی کلاه بردارن و کسی از فروشگاه های این دو زن و شوهر حروم خور خرید نکنن... 

اگه شما هم از این دوتا  خرید کردید و سرتون کلاه گذاشتن بیاد بگید تا مردم بشناسنشون... 

توی اینستا هم پیج افشاگری خرازی مهرا رو ببینید چقدر این دونفر مردم رو چاپیدن.... 

بر چشم و زبان خوب، رحمت🏡🌱

شما جي خريدي ازشون ؟

ماجرا چيه؟

اللَّهُمَّ صَلِّ على محمّدٍ وعلى آلِ محمَّدٍ، كما صَلَّيتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجِيدٌ، وبارِكْ على محمدٍ وعلى آلِ محمّدٍ، كَما بارَكتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجيدٌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیج آکاپیدا هم کلاهبرداره دوستان.. ی کانالم تو تلگرام ب نام گالری شیک پوشان دارن و چن کانال دیگه ک اسماشونو بلد نیستم.. واریزی ها بنام علی کاظم پور هست

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2731
چرا شکایت نمیکنید؟اگه امثال شماها شکایت کنین دیگه نمیتونن. ادامه بدن. اگه مدرک واریزی و اینا داری بر ...

عزیزم خیلی ب مبالغ پایین بها نمیدن.. من پدرم ۳ تومن پولشو برداشت کردن بعده ۲ ماه دوندگی طرف گفت ۳ تومن بده پولتو زنده کنم! ۳ تومن بدی ک ۳ تومنت زنده شه😑

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
چرا شکایت نمیکنید؟اگه امثال شماها شکایت کنین دیگه نمیتونن. ادامه بدن. اگه مدرک واریزی و اینا داری بر ...

چون توی مملکت ما هنوز راه شکایت از این ادما تو فضای مجازی مثل اینستاگرام وجود نداره... اگه اینماد داشت پوستش رو میکندیم

شما جي خريدي ازشون ؟ ماجرا چيه؟

اینا مثلا تامین کننده ی متریال زیورآلات هستن... منم پیج زیورالات داشتم(مایدُر) و خرید کردم خدا لعنتشون کنه

عزیزم خیلی ب مبالغ پایین بها نمیدن.. من پدرم ۳ تومن پولشو برداشت کردن بعده ۲ ماه دوندگی طرف گفت ۳ تو ...

باید 20 درصد مبلغ رو بگیرن و بیفتن دنبال کار، انقدر زیادن که از هرکس 20 درصد گرفته بشه، میدونید چقدر میشه ؟ حتما که لازم نیست میلیونی هزینه بشه، چهارتا وکیل پایه و میخاد 

بلللله هنوز هم در حال کلاهبرداری هستن

اسم پیج رو هم عوض کرده گذاشته خرازی پروانه

متاسفانه الان دیدم این تیپک رو و من هم ازم دزدی شد

چرا شکایت نمیکنیم؟

چون رفتم دنبالش

مبلغ پایینه اهمیت نمیدن