موضوع بحث

آدرس و تلفن مطب متخصص کودکان در شهر تهران که مامانا از کارشون راضی هستن

1396/01/14 06:58 403
مژده جون
سلام من پسرمو میبرم پیش دکتر کامبیز متواضع بسیار دکتر خوبیه آدرسشم توانیر روبروی بیمارستان دی ساختمانپزشکان جنب گل فروشی پنجشنبه و جمعه صبحها هم معمولا تو بیمارستان دی است.شماره تماس 88676787
سلام بچه ها من پسرمو پیش دکتر فریبرز ناطقیان می برم تو شریعتی بالاتر از سید خندان. فوق تخصصه بیماریهای عهونی کودکانه و هم اخلاقش خوبه و با صبر و حوصلست و تا حالا هم که برای ما همه چیزش خوب بوده. من از 5ماهگی سرمو اونجا بردم تاالان که 2 سالشه. همون اولشم به خاطر دل دردهای شدید پسرم رفتم که همه می گفتن کولیکه و ... اما ایشون معالجش کردند. الانم وقتی 5شنبه جمعه بچک مریض می شه غصه دار می شم چون هیچ جایی نیست که بچگو ببرم. تلفن مطبش 22880115
سلام نازی جون میشه بگی دکتر چه روزهایی مطب هستند؟ آخه من هر وقت زنگ میزنم کسی گوشی رو برنمیداره!
سلام عزیزم

دکتر ناطقیان خیلی با صبر و حوصله هست فوق تخصص عفونی کودکان و با شخصیت و موافق تغذیه از چهار ماهگیه
خیلی وقتها شبکه 3 چهار شنبه ها هم تلوزیون میاد
شک نکن بهش از شنبه تا چهار شنبه ویزیت می کنه شمارشم:
22858317
آره مونا جون دکتر عالمی خیلی خوبه منم 2 ساله پسرمو میبرم پیشش خیلی راضیم
سلام دوستای عزیز به قول یکی از همین دکترا (دکتر لسانی )الهی هیچ وقت پول به دکتر و دوا ندین. خودشون میگفتن خدا برای ما دکترا روزی رسونه:D
من و خواهرم و دختر دایی و چند تا از بچه های دیگه ی فامیل و آشنایان بچه که بودیم مریض دکتر فتحی بودیم، الان بچه ی خواهرم و دختردایی ام میرن پیش دکتر فتحی. تشخیص عالی، رفتارشون عالی، منشی شون یه پا دکتره خودش.. الان کمرشون عمل کردن و چند وقتی نبودن بچه ی خواهرم راضی نمیشد پیش هیچ دکتری بره ، ما هم الکی میگفتیم این دکتره داداش دکتر فتحیه تا بی سر و صدا بیاد تو مطب دکتر. خلاصه واقعا عالیه ،‌پسرشون هم متخصص اطفاله.
خواهر زادم پیش دکتر ناطقیان و لسانی هم رفته(جفتشون هم خوبن) اما بازم دکتر فتحی یه چیز دیگست.
سلام دکتر محققی واقعا خوبه و داروی بی خودی نمیده و خیلی با حوصله هست. به نظر من دکتر نوزاد باید زن باشه !
دکتر لسانی حرف نداره هم باتجربه هست هم با حوصله اما همیشه کلی تو مطبش باید منتظر بشی به نظر من ارزش داره
مطبش هم توی یوسف آباده اینم تلفنش:88023536
دکتر لسانی حرف نداره هم باتجربه هست هم با حوصله اما همیشه کلی تو مطبش باید منتظر بشی به نظر من ارزش داره
مطبش هم توی یوسف آباده اینم تلفنش:88023536
طرحی عکس و قالب وبلاگ..
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=99236&PageNumber=7
بزرگترین اشتباه همه اینه که یادمون می ره مسافریم و یه روزی بی خبر میزاریم می ریم،بدون خداحافظی....
دکتر شالچی هم خیلی دکتر خوبیه مطبش هم خیابان آزادی روبروی سازمان حج و زیارته صبحها هم بیمارستان آزادی
لیست بهترین پزشکان از نظر من(البته بعد از یکسال تجربه بزرگ کردن یه بچه 1 کیلویی-IUGR با سن تولد 33 هفته):
متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان
دکتر شهین بهجتی- متخصص اطفال-فوق تخصص نوزادان-رییس NICU مرکز طبی کودکان-فوق العاده
خ. کریم خان-خ قائم مقام-ساختمان 139- تلفن:88827796

دکتر الهه امینی -فوق تخصص نوزادان بیمارستان امام خمینی-نوزادو از همه نظر بررسی میکنه

دکتر نصرت اله رضی
مرکز طبی –روزهای سه شنبه و چهارشنبه- از اساتید و پزشکانی که در آمریکا طبابت کرده و به تازگی ایران اومدن-فوق تخصص نوزادان(توصیه شده توسط پروفسور مومن زاده)

متخصص کودکان-فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری-جراح
دکتر منصور ملاییان فوق تخصص کلیه اطفال و جراح داخلی اطفال
مطهری (تخت طاووس) - خ. فجر - جنب بیمارستان جم - پ. ۸۰ - ط. سوم – ۸۸۸۴۵۱۷۱

دکتر عبدالمحمد کجباف زاده - متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری تناسلی (اورولوژی)
تهران - منطقه ۶ - م. آرژانتین - خ. الوند - پ. ۱ - ساختمان مرکزی پزشکان - ط. چهارم - ۸۸۷۹۸۳۲۱

فوق تخصص گوارش:
دکتر مهری نجفی ثانی متخصص اطفال - فوق تخصص گوارش اطفال-رییس گوارش مرکز طبی
تهران ، تهران ، ضلع جنوب غربی میدان نبوت - ک. 8متری اول - پ. 16 - ط. دوم ۷۷۹۰۷۴۰۵ فکس: ۷۷۹۰۷۴۹۰

دکتر فرید ایمان زاده متخصص اطفال - فوق تخصص گوارش اطفال
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مفید 9 – 22227021

فوق تخصص قلب:
دکتر آرمن مسیحی کچاریان متخصص کودکان (اطفال) - فوق تخصص قلب و عروق کودکان
کریمخان زند - خ. سنایی - م. سنایی - پ. ۶۱ - واحد ۵۰۴ - ۸۸۸۳۷۴۶۰ یا ۸۸۸۳۳۱۶۶

دکتر پروین اکبری اسبق فوق تخصص بیماریهای قلب اطفال
آدرس : بلوار کشاورز -روبروی بیمارستان پارس-ساختمان پزشکان بلوار
تلفن: 88958392

فوق تخصص ارتوپد:
دکتر تقی بغدادی فوق تخصص ارتوپدی اطفال
آدرس جدید : بعد از پارک وی- خ فرشته- پ132-ط3-واحد5- تلفن : 22669517

دکتر پنجوی فوق تخصص ارتوپدی اطفال
88637093-4 88027411-2 روزهای 4شنبه از ساعت 2 به بعد

فوق تخصص چشم:
دکتر مصطفی سلطان سنجری: ولیعصر بالاترازونک -والی نژاد پ19/1 واحد4-تلفن: 88662411

دکتر علیرضا خدائیانی: متخصّص جرّاحی و بیماریهای چشم - فلوشیپ در چشم پزشکی کودکان - آمریکا-بلوار میرداماد، نبش خیابان نفت جنوبی، پلاک: 268 جدید(194 پیشین) طبقه دوم تلفن: 8777 2226-دو روز اوّل کاری مطب درهر ماه با تلفن مطب : 8777 2226 ( روزهای کاری مطب در هفته: شنبه - یکشنبه - سه شنبه و چهارشنبه میباشد ) و یا در اولین دوشنبه هر ماه فقط بین ساعت 3 تا 6 بعداز ظهر با مراجعه حضوری به مطب اقدام فرمائید

دکتر امین اله نیک اقبالی- کودکان (اطفال) - فوق تخصص چشم کودکان- فوق تخصص شبکیه
تهران - منطقه ۳ - ملاصدرا - تقاطع خیابان شیخ بهایی - پ. ۲ - ط. دوم تلفن: ۸۸۰۴۶۱۴۱, ۸۸۰۳۱۱۰۷

فوق تخصص عفونی کودکان:
دکتر خدیجه دانشجو متخصص بیماریهای کودکان و نوزادان فوق تخصص بیماریهای عفونی - عضو هیئت علمی دانشگاه تهران پاسداران، خ.دولت، روبروی پمپ بنزین ، کوچه بهشت ، پلاک4 ، واحد2 تلفن: 22570187

پرفسور عباس مومن زاده- متخصص اطفال - فوق تخصص عفونی اطفال خ. قائم مقام فراهانی - بین خیابان شهیدمطهری و بهشتی - پ. 183 - ط. دوم 88733551

فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان:
دکتر محمود رضا اشرفی- فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان
بلوار کشاورز-خ دکتر قریب- نبش ساختمان شباهنگ –پ 36- تلفن: 66913031و 66939017

متخصص کودکان- فوق تخصص رشد و تکامل:
دکتر فرین سلیمانی 22288253

کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی اطفال:
1- دکتر مهرزاد مهدیزاده- خ مطهری.میرزای شیرازی جنوبی- 88927735
2- دکتر جواد جنتی خ طالقانی تلفن: 66409226 و 66468072

فوق تخصص آلرژی، اسم و ایمونولوژی
دکتر مسعود موحدی متخصص بیماریهای کودکان فوق تخصص آلرژی، اسم و ایمونولوژی
آدرس : سعادت آباد- بالاتر از میدان کاج - روبروی بیمارستان شهید مدرس- ساختمان پلیکان - طبقه دوم
تلفن: 22365065

فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم
دکتر علی ربانی- متخصص کودکان (اطفال) - فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم-مدیر گروه کودکان مرکز طبی
کارگر شمالی (امیرآباد) - بالاتر از چهارراه فاطمی - ک. مریخ - پ.6-تلفن: ۶۶۴۳۷۰۰۶

البته دکترای دیگه هم که من تولیست خودم دارم اینا هستن:
دکتر سید جلال الدین حسینی
22862766
300 متر بعد از پل سید خندان بر شمال خیابان رسالت- مجتمع پزشکی شرق- پلاک76

دکتر غلامحسین فلاحی فوق تخصص کودکان ( استاد تمام (پرفسور) دانشگاه تهران )
آدرس: میدان ونک، گاندی 20، پلاک 18
تلفن :88799527

پروفسور لسانی
88023536 خ کریمخان – بیمارستان آبان
۸۸۹۰۲۷۸۶ الی ۹

دکتر هادی سماعی
آدرس : خیابان میرداماد ، نبش خیابان اطلسی ، پلاک 2
تلفن : 22258054

خانم دکتر محققی -فوق تخصص نوزادان
آدرس : خیابان باقرخان - پلاک 70
تلفن :66949090 - 66432424

دکتر منصور بهرامی
آدرس : بیمارستان مهراد
تلفن : 9 -88747401 داخلی 468-467

دکتر باوریان متخصص کودکان ( استاد دانشگاه تهران )
آدرس : شهرک اکباتان - خ. بیمه پنجم - ک. تیرداد - ساختمان نسترن - پ. ۱۹ - ط. اول - واحد ۴
تلفن : - ۴۴۶۵۴۹۱۳

دکتر محمد رضا پروند ( تغذیه کودکان )
آدرس : سر میرداماد
تلفن : 22222485

دکتر حشمت ا... بدوحی متخصص بیماریهای کودکان
تهران - منطقه ۳ - دستگردی (ظفر) - پ. ۲۰۰ - ساختمان شماره ۱۹۲ - ط. سوم – واحد 14
تلفن: ۲۲۲۷۱۶۱۹

دکتر سید حسین فخرایی متخصص اطفال فوق تخصص نوزادان رییس بخش NICU بیمارستان مفید
استاد دانشکده پزشکی دانشگاه شهید بهشتی
مطب : خ سهروردی جنوبی شماره تماس 88406262

دکتر ناصر کلانتری متخصص تغذیه کودکان و نوزادان ( استاد دانشگاه شهید بهشتی )
آدرس : آریا شهر، بلوار فردوس، تقاطع مخابرات بروبروی خود شرکت مخابرات
تلفن : 44097087 به جز دوشنبه و پنجشنبه و جمعه هر روز عصر

دکتر جواد احمدی - متخصص کودکان (اطفال) - فوق تخصص جراحی کودکان
بیمارستان کودکان تهران- بیمارستان لاله

دکتر محمدعلی نیلفروشان-استاد
مطب : تهران – سعادت آباد شرقى - خیابان رشادت -شماره 4 -طبقه سوم جنوبى -شنبه ویکشنبه و سه شنبه و چهار شنبه -
تلفن :22093205
م.هفت تیر خ.قائم مقام روبروی م.شعاع پ.105 ط.1 88307309

دکتر امید صالحپور: فوق تخصص بیماریهای چشم کودکان-عضو هیئت علمی دانشگاه-خ جمالزاده شمالی - بالاتر از نصرت - پ۱۵۵ تلفن : ۶۶۴۲۹۸۲۰
چهارراه قصر-ابتدای خ.دکتر بهشتی-نرسیده به خ.سهند-پ.19-واحد403-88738893

دکتر گیتا غیاثی-متخصص چشم اطفال
جمالزاده - نرسیده به خیابان فاطمی - کلینیک بصیر - پ. 255- طبقه همکف-تلفن 66435946

دکتر فخرالدین قوامی- کودکان (اطفال) - فوق تخصص عفونی کودکان
باهنر (نیاوران) - خ. دزاشیب - خ. کریمی - خ. برادران سلیمانی (حکمت) - ک. قوام - پ. ۸ تلفن: ۲۲۲۰۴۳۵۴

دکتر عبداله کریمی - فوق تخصص عفونی اطفال-استاد - رئیس بخش فوق تخصصی عفونی، نرسیده به میرداماد، مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مفید 9 – 22227021

فریبا شیروانی کودکان (اطفال) - فوق تخصص عفونی کودکان
بیمارستان میلاد

دکتر پرویز طباطبایی-فوق تخصص عفونی کودکان
پاسداران - کلاهدوز (دولت) - بین بلوار کاوه و چهارراه قنات - ساختمان ۲۷۵-تلفن ۲۲۵۵۹۴۲۵

دکتر علیرضا ناطقیان-متخصص اطفال - فوق تخصص عفونی اطفال
تهران ، تهران ، خ. ستارخان - خ. نیایش - نبش خیابان شهیدمنصوری - بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص(
22880115

دکتر غلامرضا خاتمی- فوق تخصص گوارش
خیابان نصرت پلاک 56- 66925866 بین ساعات 5 تا 6 زنگ بزنید

دکتر احمد خداداد فوق تخصص گوارش و تغذیه کودکان
آدرس : شریعتی بین میرداماد و ظفر- نبش کوچه زیبا- ساختمان پزشکان مینا
تلفن: 22847872

دوستان اگر هر کس در مورد این پزشکان شناخت و تجربه بیشتری دارند مطرح کنند و نظر بدن تا بقیه بتونن استفاده کنن

سلام
پسر من 4 روزه که بود زردی گرفت بردم بیمارستان رسالت پیش دکتر سلطانزاده زردی سپنتا 8/24 بود ولی دکتر خیلی تلاش کرد که نیاز به تعویض خون نشد الان 8 ماهه پیش دکتر میبرم تارهای صوتی سپنتا ضعیف بود و موقع شیر خوردن صدای بدی در می آورد که من و همسرم رو نگران میکرد ولی دکتر سلطانزاده اطمینان داد چیزی نیست و تا4 ماهگی خوب میشه که شد من کلا راضی هستم و میدونم ایشان از شاگردان دکتر قریب هستند
phoniex جون الان نینی تون چند وقتشه وچند کیلو؟دختر من 16 ماهه وزن 6/550 وقد 74 دکترش گفته ببرم دکتر ربانی خوبه بنظر شما؟
phoniex جون الان نینی تون چند وقتشه وچند کیلو؟دختر من 16 ماهه وزن 6/550 وقد 74 دکترش گفته ببرم دکتر ربانی خوبه بنظر شما؟
من از دکتر بیدار مغز تجربه خوبی ندارم.
به بچه من در سن کمتر از یک ماهگی قطره آهن و شربت ویتان تجویز کرد که باعث شد در مدفوعش خون دیده بشه .
بعدا" گفت قطع کن.
معمولا" در ین سن اصلا" قطره آهن تجویز نمیشه.
به نظر من سنش رفته بالا.
سلام به پرتو
ببخشید من سوال شمارو الان دیدم
نی نی ما الان که 14 ماه از تولدش میگذره7.5 کیلو و قدش 75 البته برای سن واقعیش باید 45روز ازش کم کنیم که حدودا میشه 12.5 ماه که دکترش میگه چون وزن تولدش 1کیلو بوده کمبود وزنش زیاد نگران کننده نیست چون تو 1سال 7برابر شده- من نمیدونم شرایط نی نی شما از بدو تولد تا الان چطور بوده و با چه شرایطی متولد شده ولی دکتر شما احتمال داده کمبون وزن دخترتون شاید به خاطر تیرویید هست که به دکتر ربانی ارجاع داده که من ایشونو از نزدیک نمیشناسم ولی جزء دکترای معروف هستن ایشون
ارسال پاسخ و نظر شما