2737
2739
سلام مامانای خوب
دختر من 3 سالشه.یک ماهه که از پوشک گرفتمش.ولی دختر من تقریبا هر 6 یا 7 ساعت میره دستشویی با اینکه اب و ماءشعیر زیاد می خوره.
اگرم زودتر ببرمش تازه با گریه و جیغ تو دستشویی میشینه و منو نگاه میکنه آخرم مجبورم بشورمش بیاد بیرون بدون اینکه جیش کنه.نه اینکه جیششو نگه داره اصلا جیش نداره.
میخواستم بدونم این طبیعیه؟لطفا جوابمو بدین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه خیلی زمان زیادیه.یه بار ساعت 7 عصر بردمش دستشویی بعد بردمش پارک برگشتیم خواب بود یه عالمع نوشابه خورده بود منم ترسیدم تو خواب جیش کنه پوشکش کردم صبح ساعت 10:30 که بیدار شد پوشکش خشک بود تا ساعت 11 که به زور بردمش دستشویی بعد جیش کرد.یعنی حدود 16 ساعت.برای شما هم پیش اومده؟؟
2731
من هم یکساله دخترم را از پوشک گرفتم ، روزی 2 یا 3 بار در روز میره دستشویی با وجودی که مایعات زیاد میخوره ، حتی صبح که از خواب بیدار میشه بیشتر وقتها تا نزدیک ظهر هم دستشویی نمیره
2738
دختر من هیچ احساسی از جیش نداشت.یعنی ما یک ساعت و نیم تو حمام بودیم این یک بار جیش نمی کرد.اصلا نمی دونست چه جوریه.دو ماه مونده به 3 سالگیش یه کم باهاش کار کردیم بردیمش دستشویی ولی کاملا ناموفق تا 3 هفته مونده به تولد 3 سالگیش مریض شد بردیمش دکتر دکترش گفت دیگه دیره در بیارید پوشکشو.ماهم در اوردیم ولی دیگه قشنگ هردفعه جیش داره میگه.اصلا اونجوری نیست هرجایی جیش کنه زندگیمو کثیف کنه.فقط اینکه دیر به دیر جیش داره نگرانم کرده.
مامان رازقی شما هم نگران نباش بچه ها با هم فرق دارن.پسر شما هم مثل دختر من دیر از پوشک میگیریمش.به نظر من که اصلا مهم نبود.همه می گفتن دیره ولی عوضش بچم اذیت نشد
یه سوال دخترتون شبا جیششو میگه؟ دختر من مثل دختر شماست یعنی خیلی کم میره دستشویی یه شبایی خشکه اما اگه جیش داشته باشه تو خواب نمی فهمه خودشو خیس می کنه
یعنی اصلا نمی غهمه شده بهش می گم مامان جیش کردی می گه نه عرق کردم می خوام بدونم چجوری میشه اموزش داد که وقتی خوابه بفهمه جیش داره و بگه
الی جون به نظر من عجله نداشته باش دختر منم تو خواب جیش میکنه البته من پوشکش می کنم موقع خواب.ولی تا حالا به طور نامنظم چند دفعه از خواب بیدار شده و گفته جیش داره.من فکر کنم نباید ناراحت باشیم اونم خودشون یواش یواش یاد می گیرن