2733
2734
عنوان

بوی دهان دخترم

1720 بازدید | 29 پست

سلام دوستان

دوهفته پیش دختر ۳سالم تب و لرز کرد و کمی سرفه داشت چندروز بعدش هم اسهال خیلی خیلی شدید و استفراغ پیدا کرد و دچار بیحالی شد و مجبور شدیم بستریش کنیم ،درست از همون موقع من احساس میکردم دهان بچه بوی عفونت میده حتی به دکتر بیمارستان هم گفتم ولی اهمیت نداد!

خیلی نگرانم تا الان فکر میکردم این بو از دهان میاد الان با دقت بررسی کردم ولی بو موقعی که از بینی تنفس میکنه میاد اما وقتی با دهان هست بویی نمیاد 

کسی تجربه داره بدونه علتش چی میتونه باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

هر شب اب نمک بده بهش قرقر کنه  شاید از گلو و سینش نیست احتمالا معدش هست 

حالا شما آب نمک و امتحان  کن اگرم بلد نیست خودت جلوش انجام بده تا یاد بگیره

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"

همیشه یه بطری کوچیک نوشابه یا شیشه شیر چیزی ک درب داره داخل روشویی کنار مسواک ها بزارید و  هر شب بعد مسواک یکم قر قره کنید  ن دهن بو میده ن دندون عفونت میکنه انواع قارچ و آفت هم هیچ وقت نمیزنید خیلی چیز خوبیه معجزه میکنه 

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"

والله دختر شمارو نمی دونم ولی دختر من یه مدت همش همین طور بود بخصوص زمان خواب خرخرم می کرد وببخشید دهنش بو میداد اززمانی که لوزه رو عمل کرده نه خر خر می کنه نه دهنش بو میده بچه م خیلی عذاب کشید شش ماه همش سرماخورده و مریص بود

بمیرم. ببرش دکتر ریه هایش عفونت نکرده باشن 

خدا نکنه عزیزم

خودمم خیلی نگرانم دکترا اصلا یا تشخیص نمیدن یا اصلا انگار حوصله بررسی ندارن.اخه من به دکتر توی بیمارستان گفتم ولی گفت مسواک بزن براش!گفتم دکتر یهویی اینجوری شده این بوی عفونته هیچی نگفت

2706