2733
2734
سلام

من 40 هفته تمامم

امشب یک درد جدید و متفاوت دارم درد شدید در ناحیه واژنم حدود استخوان شرمگاهی تا زیر شکمم،اون قدر شدید که داد میزنم،تقزیبا هر یک ربع بیست دقیقه داره تکرار میشه کمر درد هم ندارم اما تکون های نی نی رو از زیر شکمم حس میکنم،یعنی این درد زایمانه؟

دردم شروغ شده برم بیمارستان یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تفاوت علایم واقعی با علایم کاذب

قبل از اینکه دردهای زایمان شروع شود، ممکن است دردهای کاذب زایمانی وجود داشته باشد. این انقباض های نامنظم رحمی کاملا طبیعی هستند و ممکن است از ۳ماهه سوم بارداری شروع شوند که این امر بیانگر آن است که بدن آماده زایمان است. انقباض های کاذب یا براکسون هیس با سفتی شکم توصیف می شود که به صورت متناوب قطع و وصل می شود. قدرت و فاصله این انقباض ها به هم نزدیک نمی شوند، با راه رفتن بیشتر نمی شوند، طول مدت آنها افزایش نمی یابد و با گذشت زمان نیز شدیدتر نمی شوند.

وقتی خانم باردار فکر می کند که علایم واقعی زایمانش شروع شده، باید شروع به زمان بندی انقباض ها کند. برای این کار باید زمان هر انقباض، شروع و خاتمه آن را به ذهن بسپارد. زمان بین انقباض ها شامل طول مدت انقباض ها و دقایق بین انقباض ها را هم باید در ذهن داشته باشد. انقباض های خفیف معمولا هر ۱۵ تا ۲۰ دقیقه یک بار شروع شده و ۶۰ تا ۹۰ ثانیه طول می کشند. انقباض ها سپس منظم تر می شود؛ تا اینکه فاصله آنها به ۵ دقیقه می رسد و به مرور قوی تر می شود؛ به طوری که ۴۵ تا ۶۰ ثانیه طول می کشد و هر ۳ تا ۴ دقیقه رخ می دهد و حتما باید در آن موقع به بیمارستان مراجعه کرد.

● طرز تسکین دردهای زایمانی

▪ اولین مرحله زایمان معمولا در خانه تجربه می شود. رعایت این نکته ها به شما کمک می کند تا دردتان را بهتر تحمل کنید.

▪ سعی کنید به خودتان آرامش دهید؛ کمی قدم بزنید یا یک فیلم خوب ببینید.

▪ یک دوش آب گرم بگیرید اما اگر کیسه آبتان پاره شده، باید فورا به بیمارستان مراجعه کنید.

▪ سعی کنید بخوابید تا برای زایمان انرژی کافی داشته باشید.
الهی که هیچ خونه ای بدون بچه نباشه...
2738
عزیزم درسته همون درد زایمانه.از الان دیگه چیزی نخور.نذار معده ات پرباشه.زود نرو بیمارستان اذیت میشی.بذار دردت برسه به هر10 دقیقه.یه دوش اب ولرم هم بگیر.موفق باشی
خوش بخالت گلم. دعا یادت نره.... ان شا... به سلامتی باشه. صحیح و سالم به دنیا بیاد و قدمش مبارک باشه.چقدر خوشحال شدم که یه نی نی داره به دنیا میاد. به شوشو گفتم. اون هم خوشحالهه. هووووووووررررررررااااااااا
2706