2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
قصد ایجاد ترس و دلهره ندارم ولی بعضی جاها نه بیحس میکنن نه توجه. همه جایی واسه عکس رنگی اوکی نیستو

دوستانی که درد نداشتین میشه خواهشا بگین کجا رفتین که ماهم دقیقا همونجا بریم.
فردا آدرس صارم رو پیدا میکنم...
2738
نیلا جون عکس رنگی که درد نداره ...خودش هم کلا 5 دقیقع طول میکشه
من قبل از عکس یه ژلوفن خوردم با یه شیاف دیکلوفناک .من که اصلا و ابدا درد نداشتم ........
شجاع باش عزیزم ..فردا چطوری میخوای درد زایمان و تحمل کنی .....مطمئن باش به مراتب دردش خیلی خیلی کمتر از درد زایمانه ..........
موفق باشی
عاقبت در یک شب از شبهای نور کودک من پا به این دنیا نهاد ...آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر را نهاد
عزیزم منم مثل تو بودم چند ماه کارم را به خاطر ترسش عقب انداختم ولی وقتی که انجام دادم فهمیدم که اشتباه میکردم .من با اینکه یه لولم بسته بود و دهانه رحمم تنگ بود ولی اذیت نشدم.
سلام این مطلب رو برای دوستانی که با جستجو به این صفحه میرسن می نویسم خیلی تهران پرس و جو کردم تا جایی که عکس رنگی با بیهوشی میگیرن پیدا کنم اما نبود بالاخره رفتم قم و مرکز طب آزما عکس رنگی گرفتم از آقای دکتر مقدس زاده متخصص بیهوشی و تمام پرسنل این مرکز تشکر می کنم . هم مهربون بودند و اینکه کارشون با وجود بیهوشی خیلی سریع و منظم انجام میدادن بهداشت و تمیزی هم در حد قابل قبولی بود جالبتر اینکه بعدا متوجه شدم آقای دکتر در تهران هم با رادیولوژی خانم دکتر غلامی همکاری می کنند و عکس رنگی با بیهوشی در تهران هم انجام میشه به نظر من هم همه نیاز ندارن که با بیهوشی این کار براشون انجام بشه. اگه مشکل خاصی ندارین سراغ بیهوشی نرین اما اگر موارد خاصی مثل من دردهای پریود خیلی وحشتناک دارین فکر کنم عکس رنگی هم دردناک خواهد بود و می تونین از این امکان استفاده کنید. ضمنا سایت aksebidard.com جواب سوالات شما رو میده
سلام خانم sariii90 من برای هفته دیگه جایی که شما رفتید وقت گرفتم ولی خیلی استرس دارم نمیدونم با بیهوشی انجام بدم یا نه اخه کارمندهای همون جا هم میگن چرا با بیهوشی میخوای انجام بدی حالا نمیدونم چیکار کنم کارمندش بهم گفت ممکنه بعد از بیهوشی هم درد داشته باشی شما با بیهوشی انجام دادی چه جوری بود کمکم کنید
سلاممم..ب خودتون استرس وارد نکنید من رفتم طب ازما با بیهوشی
..لوله چپمم کیپ کیپ بوده و درمانش کردن..خیلی هم عالی بود بعدش دردی نداری اصلا....فقط کمی خون ازت میاد همین
خدایاااااا من میدونم که میشه....من به معجزه ات ایمان دارم
2706