2737
2734
عنوان

سن استخوانی کودک

598 بازدید | 12 پست

سلام دوستان ممکنه سن استخوانی بعد از یک سال تغییر کنه ؟ مثلا پارسال سن استخوانی بیشتر از سن تقویمی باشه امسال سن استخوانی کمتر از سن تقویمی باشه ؟؟؟

ابد والله یا زهرا ما ننسی حسینا

Lilypie First Birthday tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کسی همچین تجربه ای داره ؟ اخه پسرم چهار سالشه و قدش کوتاهه دکتر عکس از مچ دست داد سن استخوانیش دو ماه بیشتر از سن تقویمی بود و دکتر گفت چون قد بر اساس سن استخوانیه در نتیجه قدش کوتاهتره ، حالا سوالم اینه یک سال بگذره ممکنه سن استخوانیش کمتر از سن تقویمی بشه ؟؟؟

2740
نگرانم قدش کوتاهه ، تا دو سال و دو ماهگی خوب بود اما سه سالگی کوتاه شد 

قدش چقده؟

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

خودم و همسرمم قدمون کوتاه نیست اما نمیدونم پسرم چرا کوتاه شده ! تا دو سال و دو ماهگی هم خوب بود ! تا دو سالگی شیر خودمو میخورد

لطفا اگه کسی تجربه داره راهنماییم کنه الانم تحت نظر دکتر غدده ، ارژی پلاس هم میخوره اما اون میزانی که کم داره جبران نمیکنه