2752
2734
عنوان

مامانا لطفا بهم راهکار بدین

16 بازدید | 7 پست

سلام دوستان ،کمک میخوام ازتون راستش من یه پسر ۱۴ ماهه دارم چند وقتیه خیلیییی اذیتمون میکنه،از صبح تا شب فقط جیغ میکشه و انگار یچیزی میخواد ،میگه اصلا هیچی بهم نگین فقط هر چی خواستم بدین،حالا از چاقو و خودکار شما فکر کنید تا سینی اشپزخونه و لوبیا عدس و پنیر ....

راه هم نمیره هنوز ولی از صبح که بیدار میشه باید دستشو بگیریم و توخونه راه بره که این مورد واقعا خسته کنندست یرامون ،مثلا امروز از ۵ عصر که اومدم خونه تا الان که خوابید (ساعت ۱۲)همش در حال راه رفتن بود.

اجازه غذا خوردن هم نمیده میگه باید راهش ببریم،شما فرض کنید من از ۷ صبح که با این بیدار شدم تا ۱۱/۳۰ننشستم که غذا بخورم همینجور در حال راه رفتن چندلقمه بزور خوردم 

بنظرتون چکار کنم ارومتر بشه،کمتر راه بره؟ ایا رفتارش طبیعیه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر منم  سیزده ماه و تموم کرده رفته تو چهارده وقتی چیزی میخواد و نمیتونه خودش برداره به ما نگاه میکنه و داد میزنه که یعنی بدینش به هم و خیلی از این بابت از همسایه هامون خجالت میکشم چون واقعا سر و صدا میکنه و تازه داره راه میره و کلی ذوق میکنه خودش 

مردم همان قدر شما را دوست دارند که شما خودتان را دوست دارید.شما خالق واقعیت و زندگی خود هستید . 🌹🌹🌹🥰🥰🥰
2731
پسر منم ۱۴ ماهشه  عزیزم از این واکر چوبیها واسش بگیر تا باهاش راه بره و قدمهاش محکم بشه  ...

با واکر و روروئک بدو بدو هم میکنه،ولی بیشتر دوست داره دستشو بگیری ببریش 

خیلی ترسوئه خودشو به تخت و وسیله ها میگیره بلند میشه و می ایسته ،اما راه نمیره 

پسر منم  سیزده ماه و تموم کرده رفته تو چهارده وقتی چیزی میخواد و نمیتونه خودش برداره به ما نگاه ...

همسایه ی من که دیگه براش عادی شده،روزی چندبار میاد میپرسه کاری از من برمیاد؟

میاد بغلش میکنه برام،البته جوجه ی من تا میبینش بهش میگه دده و خودشو میندازه بغلش اونم از خدا خواسته فوری میگیرش بغل

همسایه ی من که دیگه براش عادی شده،روزی چندبار میاد میپرسه کاری از من برمیاد؟ میاد بغلش میکنه برام،ا ...

خوشبحالت چه همسایه ی مهربونی من اصلا همسایه هامونو نمیشناسم تا حالا فقط یکی دو بار دیدمشون در حد یکی دو ثانیه فقط

مردم همان قدر شما را دوست دارند که شما خودتان را دوست دارید.شما خالق واقعیت و زندگی خود هستید . 🌹🌹🌹🥰🥰🥰