2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم عاشق بوده یانه. پدر و مادرش سنتی میرن خواستگاری دختر عموش. که عموش مخالفت میکنه . چند وقت پیشا داشت با حسرت در موردش حرف میزد خیلی تلاش کردم تا خودمو کنترل کنم و دعوا نکنم. الانم بعضیا میگن خیلی شبیه دختر عموشم. البته ازدواج ما هم سنتی بود و خانواده اش منو بهش معرفی کردن

کاش آقایون اگه دوست دختری هم در دوران مجردی داشتن حداقل دیگه واسه خانومشون تعریف نکنن

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡
نمیدونم عاشق بوده یانه. پدر و مادرش سنتی میرن خواستگاری دختر عموش. که عموش مخالفت میکنه . چند وقت پی ...

من بودم کلی باش رفتارم تغییر میکرد

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡
من خودم بودم  و ی بار ی تکستی نوشته بودم دربارش و همسرم خونده بودش ی شب تا صبی گریه کرد منم ...

آخی گناه داشت. من یه بار از شوهرم پرسیدم تا حالا عاشق شدی اونم گفت آره تا زمان ازدواجم هم عاشقش بودم ولی میدونستم بهم نمیدن نرفتم خواستگاری!!  چه حسی بهت دست میده اگه شوهرت اینو بگه

2706