2733
2734
ببینم-واسه عقد-بجز گیفت مهمان و تزیین حلقه و ظرف عسل و دیسه نون پنیر و کیک چیزه دیگه ام هست؟؟؟؟؟
خودت را به خدا، و دیگران را به لیاقتشان بسپار....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میوه هم هست جا انداختی
اگر دیدی بچه ات گریه می کنه، وقت خودت رابرای ساکت کردنش تلف نکن،.. به کبوتری یا تکه ابری درآسمان اشاره کن، تابه آن بنگرد.. چون فیزیولوژی انسان برای گریه، نگاه به پایین کردن هست.
من خودم هنو نامزدم ولی سفره عقد فکر کنم با پسره وسایلش
اگر دیدی بچه ات گریه می کنه، وقت خودت رابرای ساکت کردنش تلف نکن،.. به کبوتری یا تکه ابری درآسمان اشاره کن، تابه آن بنگرد.. چون فیزیولوژی انسان برای گریه، نگاه به پایین کردن هست.
2738
خود سالن و حتی خود همون محضر سفره عقد دارن اصلا نگران این موردا نباش خیلی هم شیکن
تزیین چاقو واسه کیک من که کله قند و سفره قند سابمم خودم خریدم با نهایت دقت و سیلقه اخه مال محضر به دلم ننشست یه دفترم خریدیم یادم نمیاد اسمش چی بود برامو دعای خیر و ... نوشتن
شعور اگه خریـــــدنی بود… من حاضربودم از جیـــــب خودم برا ↶بعضیا↷ مایه بزارم!ツ
کله قند اجارشو سالن میگیره اگه خودت بخری ضرر مکینی
خیلی زشت بودن کله قنداش تازه 14 تومن میفروخت من یه کله قند خوشکل خریدم 9 تومن خیلی دوسش دارم
شعور اگه خریـــــدنی بود… من حاضربودم از جیـــــب خودم برا ↶بعضیا↷ مایه بزارم!ツ
2706