2733
2734
دوستان ما نمایندگی بیمه داریم. کسایی که دوست دارن بتونیم با همکاری هم یه درامد خوب داشته باشیم میتونن با یه دوره رایگان و جزوه اموزشی ما با بیمه اشنا بشن و یه قرارداد همکاری غیر حضوری با هم امضا میکنیم تا درصد بورسانت های هر بیمه مشخص باشه تا خودتون هم بتونین حساب کتاب بکنین مبلغ هاش رو
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
تو کار فروش بیمه ارتباط و آشنا بودن خیلی مهمه. مثلا هر کدوم از ماها دور و برمون کلی نی نی هست که وااااقعا واسه ایندشون بیمه عمر چیز خوبیه
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
و یا اینکه همه ماشین دارند و بیمه ثالث و بدنه لازم دارن. خب همینا میشه کلی تازه هرکسی یه شغلی داره یکی بیمه اتش سوزی مغازه اش هست یکی بیمه مسئًولیت هست واسه برسنلش و هزارتا چیزه دیگه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم ادرس دفترمون رو لیام میدم واستون دوره اموزشی تو دفترمون هستش
همین جا میذارم. نمیدونم نی نی سایت رو با موبایل میام اینجوری قاطی میکنه. پیام نمیشه فرستاد
مشهد بلوار کلاهدوز. بلوار قاضی طباطبایی. قاضی ١٤ نبش چهار راه اول. بیمه پارسیان اینم تلفن دفتر: ٣٧٢٣٢٥٥١
2738
خانم تکلو امروز تا یک دفتر بازه عصر هم همسرم فک کنم حدود شش باشه الان هماهنگ میکنم که زنگ زدین باهاتون واسه دوره هماهنگ کنن.
مامان علیرضا به نظر من میتونی غیر حضوری با ما همکاری کنی من جزوه هامون رو که خیلی زیاد هم نیست واستون میفرستم. هر سوالی داشتی من کمکت میکنم. به نظرم تا روی کارهایی که بقیه دوستان پیشنهاد دادن بهتو هزینه هاشون فکر و تحقیق بکنی بد نیست این کار رو با هم شروع کنیم. اکه خوشت اومد از کار بیمه بعد میتونی حضوری بری تو شهر خودتون تو یه نمایندگی بیمه کارت رو شروع کنی اگه هم بازار یابی حضوریدوست نداشتی همین جوری با هم کار میکنیم و پورسانت ها رو هم به حسابتون میریزیم عزیزم
2706