2726
عنوان

ذکری که در اجابت حاجت بی نظیر است

| مشاهده متن کامل بحث + 695578 بازدید | 911 پست
ختم : بسم الله الرحمن الرحیم از برای هر مطلبی در یک مجلس با طهارت 786 مرتبه این ایه را بخواند و بعد از اتمام به همین عدد صلوات بفرستد .
یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
رفع وسواس
در مفاتیح النجاة نقل کرده‌اند که هر کس این ذکر مقدس العفو را بسیار بخواند وسواس از او زایل شود.
یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

طلب فرزند صالح
ااگر زن عقیم که طالب فرزند باشد باید که هفت روز روزه دارد و در وقت افطار 21 نوبت به صدق دل این اسم مبارک مصَوّر را بخواند و بر آب دمد و بیاشامد. حق تعالی او را فرزندی صالح کرامت کند. زن و مرد هر دو روزه دارند بهتر است.

نماز مضطر که برای حوائج میباشد و آنرا نصف شب باید انجام داد بدین نحو می باشد : چهار رکعت نماز که به صورت دو رکعت دو رکعت خوانده می شود.
در رکعت اول بعد از حمد 25 مرتبه افوِّضُ امری الیَ الله اِنّ الله بَصیر بِالعِباد.
در رکعت دوم بعد از حمد 25 مرتبه لا اله الاّ اَنت سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِن الظّالمین فَستَجَبنا لهُ وَ نَجّیناهُ مِن الغَم وَ کَذالِکَ نُنجِی المومنین .
در رکعت سوم بعد از حمد 25 مرتبه حَسبیَی الله وَ نِعمَ الوَکیل
در رکعت چهارم بعد از حمد 25 مرتبه لا حَول وَ لا قُوّة َ الاّ بالله العَلی العَظیم
بعد از اتمام (سلام دادن) همانطور که رو به قبله نشسته 25 مرتبه صلوات بفرستد و بعد حاجت بخواهد که برآورده شود انشالله .
2728
-کسی که روزی او کم است هر روزبعد از نماز صبح هفت مرتبه بگوید: اللّهَمَّ اَغنِنی بحلالِکَ عَن حَرامِک وَ بِفَضلِکَ عَمَّن سِواک . و اول و اخر صلوات بفرستد.

- برای گشایش روزی هر روز سه مرتبه صبح بگوید: استغفرالله الذی لا اله الا هُوَالحَی القیّوم ذوالجلال والاکرام مِن جَمیعِ جُرمی وَ ظُلمی وَ اسرافی علی نفسی وَ اتوبُ الیه .

- برای گشایش روزی هر روز یک مرتبه بگوید : بسم الله الرحمن الرحیم یا الله یا الله یا الله یا رب ّ یا ربّ یا ربّ یا حی ّ یا قیّوم یا ذالجلال والاکرام یا حَیّ و یا قَیّوم یا ذالجلال والاکرام یا حَیّ و یا قَیّوم یا ذالجلال والاکرام اسَئَلُکَ باسمِکَ الاعظَم اَن تَرزُقنی رِزقا" حلالا" طَیّبا" برَحمَتِکَ یا ارحم الراحمین .

چند چیز موجب وسعت رزق است
اول - خوش خلقى
دوم - خوشرفتارى با همسایه
سوم - زیاد به والدین احسان کردن
چهارم - صله ارحام
پنجم - صدقه دادن
ششم - خوبى نیت داشتن
هفتم - شستن دست پیش از غذا
هشتم - شستن ظرف خوراک و غذا
نهم - جاروب کردن خانه
دهم - روشن کردن چراغ پیش از غروب آفتاب
یازدهم - خوردن کاسنى
دوازدهم - خوردن ریزه هاى طعام از کنار سفره
سیزدهم - شستن سر با ختمى
چهاردهم - شانه کردن موى سر
پانزدهم - جاروب کردن درب خانه
شانزدهم - سرکه در خانه گذاشتن
هفدهم - گرامى داشتن ناتوآنها
هجدهم - میانه روى در اقتصاد
نوزدهم - خلال کردن
بیستم - خوددارى از شهوت
بیست و یکم - درستکار و امانت
بیست و دوم - گرفتن ناخن و شارب در روز جمعه
بیست و سوم - انگشتر عقیق در دست کردن
بیست و چهارم - انگشتر یاقوت در دست کردن
بیست و پنجم - انگشتر فیروزه در دست کردن
بیست و ششم - استغفار کردن
بیست و هفتم - گفتن لا حول و لا قوه الا باللّه
بیست و هشتم - سى مرتبه گفتن (سبحان اللّه و بحمده سبحان اللّه العظیم و بحمده )
بیست و نهم - دعا کردن برادر مومن ، مومنى را در خلوت
سى ام - سلام کردن و قل هو اللّه احد خواندن بعد از داخل شدن به منزل
سى و یکم - خواندن آیه الکرسى
سى و دوم - گفتن هر روز صد مرتبه لا اله الا اللّه الملک الحق المبین
سى و سوم - خواندن سوره یس
سى و چهارم - خواندن سوره (و الصافات ) در روزهاى جمعه
سى و پنجم - خواندن سوره واقعه هر شب
سى و ششم - خواندن زیارت عاشورا
سى و هفتم - خواندن نماز شب
سى و هشتم - توکل بر خدا کردن .
چند چیز باعث فقر مى شود
اول - زنا کردن
دوم - غنا
سوم - خیانت کردن به مسلمان
چهارم - اظهار فقر کردن در صورتى که فقیر نیست
پنجم - دشنام دادن
ششم - مداومت کردن به نافرمانى خداوند
هفتم - خوابیدن میان نماز مغرب و عشا و خوابیدن قبل از طلوع آفتاب
هشتم - کثرت حرام خوردن
نهم - سوال کردن از مردم در حالى که احتیاج ندارد
دهم - احتکار طعام
یازدهم - عاق والدین شدن
دوازدهم - شانه کردن مو در حالى که سر پا ایستاده
سیزدهم - برخاستن از رختخواب براى بول در حالتى که عریان است
چهاردهم - جاروب کردن خانه در شب
پانزدهم - بى اعتنایى به نماز
شانزدهم - بر طرف نکردن تار عنکبوت از منزل
هفدهم - سوزاندن پوست سیر و پیاز
هجدهم - طعام خوردن در حالت جنب
نوزدهم - ناشسته گذاشتن ظرفهاى کثیف در منزل
بیستم - لعن کردن فرزندان و دروغ گفتن
اگر خواهى کسى را از خود دور گردانى نه مرتبه سوره (الکوثر) را بخوان و به جانب او بدم به اختیار خود برود
بعد از نماز صبح هفتاد مرتبه این آیه شریـفه را تلاوت کنیــد
وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً
وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن
سوره مبارکه المومنون آیـه بیست و نُه

من خودم امتحان نکردم. ولی نوشته بود تا یکسال نشده صاحب خونه می گردید
جهت ادای قرضی که توانایی بازپرداخت آن نیست قبل از اذان صبح 108 مرتبه ذکریا حق خوانده شود
هر که هیچ نداشته باشد از اسباب معیشت و درویش حال بود یا دور افتاده باشد از دیار و دوستان یا غایبی دارد و یا دختری بخت بسته باشد یا بیماری که از علاج عاجز باشد یا مرادی دارد که تدبیر آن دشوار است یا مهمی که کفایت نمی‌شود این جمله که گفته شد و می‌خواهد که ساخته گردد تدبیر آن است که غسل کند یا وضوی کامل بسازد و دو رکعت نماز با خشوع و خضوع کند چون سلام باز دهد همچنان بر روی سجاده با قلب سلیم متوجه قبله 100 نوبت بگوید یا لطیف به آن نیت حاجات و مرادات حاصل گردد. که تصور آن را نمی‌شود کرد.
هر که چهار طرف خانه خود در هر رکنی 100 بار بگوید این اسم را یا رزّاق بخواند فقر و درویشی را راه در آن خانه نباشد
-- سلام کردن و قل هو اللّه احد خواندن بعد از داخل شدن به منزل سبب افزایش روزی است.
دوستای گلم فکر نکنید که من دعا نویسم یا این چیزا . همه اینها رو از اینترنت و از کتابهای حاجات و دعاها پیدا کردم و واسه خودم تو کامپیوترم ذخیره کردم. دعاهای روزی خیلی موثر هستند. من خودم خیلی نتیجه گرفتم.انشاءالله شما هم نتیجه بگیرین. بوووووووووووووووووسسسسسسسسسسسس
برای نجات پیدا کردن از فقر و زیاد شدن روزی در هر روز 110 مرتبه این دعا خوانده شود: اللّهُمَّ اغننِی بِحَلالِکَ عَن حَرامِکَ وَ بِفَضلِکَ عَمَّن سِواکَ . (دعا از امام رضا(ع)).
مردى به حضرت عیسى بن مریم علیه السلام شکایت کرد از دین خود فرمود بگو:
اللهم یا فارج الهم و منفس الغم و مذهب الاحزان و مجیب دعوة المضطرین یا رحمن الدنیا و الاخرة و رحیمهما انت رحمنى و رحمان کل شى ء فارحمنى رحمة تغنینى بها عن رحمة من سواک و تقضى بها عنى الدین .
پس هرگاه به قدر پرى زمین طلا مدیون باشد حق تعالى ادا فرماید.(خوب است)
2706