2726
عنوان

ذکری که در اجابت حاجت بی نظیر است

| مشاهده متن کامل بحث + 695578 بازدید | 911 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام بچه ها
امیدوارم که همگی حاجت روا بشید.
mahani جون این ذکرو رو یه خانم مومنه به من یاد داد وهر دفعه به هر نیتی شروع کردم دیر یا زود به حاجتم رسیدم فقط یه حاجتم مونده که اونم انشالله به زودی براورده میشه دوستم منم از کتابهای گنجهای معنوی زیاد استفاده میکنم واز اذکاری که بچه ها تو این سایت میگن کمک میگیرم کتاب دیگه ای رو متاسفانه نمیشناسم.
به امید براورده شدن حاجات همه.
سلام من امروز این تاپیک رو پیدا کردم و از صفحه اولش خوندم واقعا دنبال همچین دعاها و ذکر هایی میگشتم.
من 2سال و 3 ماهه که ازدواج کردو و این ماه ماه سومی بود که اقدام به بارداری کردم . از امروز این ذکر و ختم رو شروع میکنم به نیت اینکه خدا به هر کسی که نی نی دلش میخواد نیی نی سالم بهش بده به من و همسرم هم بده.
ممنونم که این تاپیک رو باز کردی سروین جون ایشالا همه حاجتهات براورده بشه.
نذارین این تاپیک بره صفحه دوم حیفه...
بازم ممنون
سلام سروین جون
منم یه حاجت دارم که اگه حل بشه نصف مشکلاتم میره از امروز شروع میکنم و از خدا میخوام که حاجت تمام حاجت مندا رو بده منم توشون میرم میخونم امیدوارم 41 روز دیگه بیام و بگم براورده شد وااااااااااااااای بعنی میشه ؟
2706