2733
2734
عنوان

ذکری که در اجابت حاجت بی نظیر است

| مشاهده متن کامل بحث + 695933 بازدید | 911 پست
سلام عزیزم من اوندم بعد از مدتهای زیاد و خدا رو شکر حاجتای زیادی رو از ایت ذکر گرفتم. و خدا بهم د ...

ای جاااانم خداروشکر از اول تایپیک تا صفحه 39 فقط منتظر بودم و خدا خدا میکزدم مامان شده باشی ، الهی شکر ، درسته دیر داد ولی دوبل داد 😘خدا کنه منم حاجت روا شم الان روز سومم رو فرستادم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای خوبم.منم چندروزیه شروع کردم هرراهی برای اجابت دعام رفتم نتونستم بیخیال ارزوم بشم هرکاری کردم ک دیگ دعا نکنم انگارنمیشه ک نمیشه هرسری یه دعای جدید میبینم میخونم اگ نشه تااخر دنیا تودلم میمونه ذکرو شروع کردمه امیدوارم حاجت روا شم .التماس دعا

سلام ممنون جواب دادین. منظورم ذکر چهل روزه بسم الله بوده ‌ شما هم حاجت گرفتین ؟ این ذکر یا هر ذ ...

عزیز تاپیک های آخری منو حتما بخون💝

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝
2728
سلام بچه ها امیدوارم همگی خوب باشید چرا اینجا کسی سر نمیزنه؟ خواستم بگم من برای یه حاجتم ذکر(بسم ا.. ...

چطوره؟

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya
سلام بچه ها....یعنی ذکرش بسم الله الرحمن الرحیم هست؟ چیزه دیگه ای نداره؟

نه فقط بسم الله الرحمن الرحیم

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya
سلام.میشه برام بگین چی بخورم ک زودپریودبشم؟الان۴۵روزه ک هنوزپریودنشدم.مجردهم هستم.پریودیم منظم نیست ...

مشکلاته هورمونی نداری؟

2740

سلام میشه یکی برای من دعا کنه شاید گره از زندگیم باز بشه هر نذز و چله ای بگین انجام دادم یکی برام دو رکعت نماز حاجت بخونه منم برای اون میخونم به همون خدایی که من نمیبینه دلم داره میترکه 

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....
سلام دوستای خوبم.منم چندروزیه شروع کردم هرراهی برای اجابت دعام رفتم نتونستم بیخیال ارزوم بشم هرکاری ...

سلام دوستان من این چله رو انجام دادم و روز اخر .تاالان که به ارزوم نرسبدم اما من خیلی خیلی ذکر ودعا ونذر و.....تاالان انجام دادم این بهاین معنانیست ک خدایی نکردا مشکل از ذکر و‌....اس ن شاید مشگل از دعای من و واقعا این گره بازنشدنی باشه من الان ۴ماه تموم هرذکر ودعا وحاجتی روانجام دادم فقط میگم کاش چیزیود که باتلاش خودم میتونستم به ارزوم برسم متاسفانه یاخوشبختانه کاریه ک فقط وفقط دست خداست. فقط یه چیزی توذهنم مدام تکرار میشه ک خدا گفته با دعا سرنوشت ادم عوض میشه امیدوارم این همه دعا باعث بشه حاچت رواشم.التماس دعا ازهمگی.دعاگوی تک تک شماهستم

سلام به دوستان عزیزم

من بعد از مدتها بازم اومدم، راستش تو یه پستی بکسالو نیم پیش نوشتم که من با ای وی اف باردار شدم ولی متاسفانه بازم نشد و سقط شد

ولی امروز اومدم بهتون بگم واقعا واقعا از معجزه الهی غافل نشید، دوستان من بعد از ۱۶ سال نازایی با سه بار ای وی اف و ۶ بار انتقال ناموفق و ناامیدی کامل تو سن ۴۰ سالگی دیروز ازمایشم مثبت شد، هنوز تو شوک شدیدم ولی کاری که خودم انجام دادم و البته کاملا بی تفاوت به بچه دار شدن بهتون میگم ولی نه اینکه این نسخه رو برای خودتون بپیچید، من مهر ماه تصمیم گرفتم قرص ویتاگنوس برای تنظیم پریود مصرف کنم و سه ماه خوردم و پریود شدم تا دی ماه و البته بدلیل عصب کشی دندونم بیست تا مترونیدازول مصرف کردم و خواهرم گفت واسه پوست و مو کپسول ویتامین ای ۴۰۰ هفته ای یکی بخورم که اونم کلا چهار تا خوردم ویتامین دی هم دکترم برای زانو درد بهم داده بودم ماهی یه بار میخوردم از طرفی همسرم هم سیر ناشتا و سیاهدونه روزانه میخورد که لاغر بشه و باپر کنید همه اینکارا نیت بچه اصلا توش نبود خلاصه من بعد از دی ماه دیگه پریود نشدم که البته سابقه نامنظمی از اول داشتم تا اینکه تو اسفند همش حالت پریود داشتم ولی نشدم تا پری روز که بی بی چک گذاشتم و به طور ناباورانه دو خطه شد،،، وای بچه ها نمیدونم بگم چه حسی داشتم داشتم میمردم و دیروز هم رفتم ازمایش دادم و تیترش ۱۵۲۶ شده و این یعنی معجزه خداوند، دوستان عزیزم اینارو گفتم و سرتونو درد اوردم که بگم این موضوع باید زمانش برسه واسه من دیر رسیده ولی شاید زمانش الانه

پس از لطف خدا غافل نشید، اینم بگم دوستان عزیزم حدیث کسا بخونید مثل ذکری که تو این پست یادتون دادم معجزه میکنه، روزی یه بار تا چهل روز

براتون ارزوی سلامتی دارم و امیدوارم هیچ کسی مثل من اینقدر چشم انتظار نمونه و به زودی جواب بگیرید. 

سلام به دوستان عزیزم من بعد از مدتها بازم اومدم، راستش تو یه پستی بکسالو نیم پیش نوشتم که من با ای ...

سلام سروین جان مبارکه

عزیزم من سال 93/94 دقیق یادم نیست* یه حاجت داشتم تو اینترنت سرچ  کردم پست شما اومد ولی اونموقع نمیدونستم میشه عضو شد وخلاصه من ختم بسم ال... رو انجام دادم و حاجتمو گرفتم ودوباره حاجت بزرگ داشتم وانجام دادم چندین بار برای حاجت های مختلف؛ جواب گرفتم خیلی ممنونم ازت امیدوارم در تمامی مراحل زندگیت موفق باشین

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
سلام به دوستان عزیزم من بعد از مدتها بازم اومدم، راستش تو یه پستی بکسالو نیم پیش نوشتم که من با ای ...

سلام سروین جان تبریک میگم بهتون💝💝💝

میخواستم ازتون بخوام اگر میشه و هر وقت این پست رو دیدید سوال منو جواب بدید خیلی ممنون😘🙏

تسبیحی ک انتخاب میکنیم مهم هست ینی باید حتما ۱۰۰ تایی باشه، چطوری باید باشه؟  ینی مهمه یا همینطور یه تسبیح برداریم؟

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
سلام دوستان من این چله رو انجام دادم و روز اخر .تاالان که به ارزوم نرسبدم اما من خیلی خیلی ذکر ودعا ...

شکرگزاری هم امتحان کن.یک دفتربردارتا28روزهرروزده تانعمت که داری بنویس بعدهرارزومخای داشته باشی روبنویس هدایاشکرت خونه خریدم و......معجزست

خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
شکرگزاری هم امتحان کن.یک دفتربردارتا28روزهرروزده تانعمت که داری بنویس بعدهرارزومخای داشته باشی روبنو ...

ممنون عزیزدلم انجام میدم همیشه شکرگزاری می نویسم اما اگ حاجتی براورده نمیشه دلیل ب این نیس ک اون دعا یا ذکر مشکلی داشت ن اصلا شاید یاقسمت نیس یا زمان میبره قربون خدابرم هیچ کارش بی حکمت نیس 😙

2706