2737
2734
عنوان

قهر کردن پسرم وقتی از سر کار میام

1248 بازدید | 17 پست
مامانا من خیلی ناراحتم.وقتی از سر کار میام پسرم تا یک ساعت باهام قهره و اصلا بغلم نمیاد .بعد میگه تو بدی تو رو دوست ندارم - میره قایم میشه و منت کشی هم اصلا اثری نداره.من از اولش کار میکردم ولی همیشه اینطوری بوده -چرا عادت نمیکنه؟! اگه کسی تجربه داره در ای نزمینه منو راهنمایی کنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
شیوانا جان کاری نمیشه کرد باید باهاش کنار بیای
من خودم کار مو گذاشتم کنار و نشستم خونه به همه هم پیشنهاد می دادم
ولی به شما میگم که این کارو نکن چون من حالا بعد از یک سال خودم دارم دیوانه میشم
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
الهی بگردم معلوم اینقدر ناراحت از نبودن شما که این کارو میکنه نمیدونم چی بگم ولی باید بین کار و پسرت یکیو انتخاب نی میدونم سخت ولی بعد همیشه این صحنه رو یادت میاد و غصه میخوری بازم ببین چی صلاح هست همون کارو بکن ایشالا که گل پسرتم یه مرد عالی میشه ولی نمیدونم چرا اینقدر دلم سوختتتتتتتتتت
عزیزم حتما با یه مشاور خوب صحبت کنید اونا حتما راهکارهای ساده و خوبی برای شما دارن.

شما تنها مادری نیستی که میره سر کار . اولین و آخریش هم نیستی و بچه شما هم تنها بچه ای نیست که مادرش کارمنده.

من با تجربه خودم به شما فقط میتونم بگم که مهم اینه که بچه توجیه بشه . باید باهاش خیلی حرف بزنی . همینطور کیفیت زمانی رو که کنارش هستی رو بالا ببرید. میدونم که کار خونه و دردسرهای مختلف و خستگی هم هست ولی چاره کار اول اینه که ساعتی که بهش اختصاص میدی فقط و فقط واسه اون باشه.

ولی باز هم برای اینکه یکبار واسه همیشه مشکلت رو تا بچه کوچیکه حل کنی با مشاور تماس بگیر.
عزیزم من متاسفانه ایران نیستم . پیشنهاد میکنم یه تاپیک جدید بزن هر کی مشاور خوب یا مرکز مشاور ه خوب واسه کودکان ,که خودش تجربه مفیدی ازش داره نه که فقط بیان شماره بدن بهت معرفی کنن. چون شما اگه فکر کنم 118 هم زنگ بزنی شماره بهت میدن.

شاید مادر بزرگش چیزی بهش میگه که روش تاثیر میزاره چون مادر من هم سر کار میرفت من هم تا چند سال پیش مادر بزرگم بودم بعدشم مهد مامان بزرگم تعریف میکنه که دم اومدن مامانم که میشده میرفتم دم در راه میرفتم تا بیاد. کلی به مامان بزرگم بر میخورده که من این همه بهش میرسم باز این همش منتظره مامانشه . ها ها
2706