2733
2739
عنوان

مامانا خواهشا بیاید کمکم

324 بازدید | 12 پست
نی نی من دو روز دیگه یکماه. اوایل خیلی شکمش خوب کار میکرد روزی 5 تا 6 بار ولی 3روز یبوست گرفته بچه انقد زور میزنه خواب نداره چیکار کنم شکمش راه بیفته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من امروزبه همین دلیل دکتربودم گف بچه ای که شیرمادرمیخوره اشکال نداره وهیچ مداخله دارویی نمیکنیم روده هاش اسیب میبینه
بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2740
کنجد مامان دختر منم اینطوری بود دکتر گفت بچه ای که شیر مادر بخوره اینطوریه مدلش.زور دادنش هم از علایم کولیکه که تو 1.5 ماهگی به اوج میرسه.اگه همراه باهاش شکم دردم داشته باشه ببرش دکتر دارو بده. من کولیکز میدادم خوب بود. اصلا مقعدشو دستکاری نکن هنوز خیلی کوچیکه خدای نکرده طوریش میشه.
دختر گلم دارم پرپر میزنم واسه روزی که قراره بیای تو بغلم
خودتون غذاهای ملین بخورید.روغن زیتون بخورید اثر میکنه.اما نگران نباشید اگر خیلی طولانی شد دکتر ببریدش.این موضوع برای اکثر بچه ها پیش میاد
زنان با یک دست گهواره را نگه میدارند و با دست دیگر دنیا را....