2737
2734
10 تا دونه بادم که پوستشو کندید پودر کنید
7 تا خرما رو له کنید
کمی پودر دارچین
1 قاشق عسل
همه رو با هم میکس کنید بعد به شکل شیرینی گرد کوچیک در بیارید بزارید تو یخچال شبا قبل از خواب بدید بچه بخوره ,خیلی هم خوشمزه میشه,دستورش تا ده شبه اما دختر من با همون یک یا دوشب درست میشد
:)

راستی پوست بادومو بلدید جدا کنید ؟
دو دقیقه ای بندازید تو آب جوش قل بزنه بعد بریزید تو آبکش راحت پوستش جدا میشه
من در آن شادمانی که از ازل برایم مقدر شده ,غرقه ام .خدایا شکر
خدا خیرت بده
جواب میده؟
اگه نخوره چی؟
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
بادومو با چی له کنم؟با دستگاه؟
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
معذرت
7 تا خرما بود درستش کردم
بادوم رو توی آسیاب کن بریزید پودر میشه
خرما هارو هسته اشو درآرید میشه بریزید تو میکسر که چسبناک میشه و کمی سخته ولی چاره ای نیست بعد که له شدن پودر بادوم و دارچین رو اضافه کنید میکس کنید و در آخر عسل رو اضافه و میکس کنید
دقت کنید چون همه چی جامد و چسبناکه من خودم چندین بار میکسر و خاموش روشن میکنم کمی که آغشته شدن بعد بیرون تو یه ظرف هم میزنم بعد گوله گوله های کوچیک اندازه فندق درست میکنم میچینم تو بشقاب

الناز جان خوشمزه اس میخوره
اگه بدقلقی کرد از شگردای مادرانه استفاده کن دیگه
مثلا بگو اینو بخوری فردا صبح یه سورپرایز خوب داری ,صبح بهش یه گل از باغچه بکن بده و ...
خدا خیرت بده
من پسرم مشکل بزرگش اینه عطش داره زیاد
یعنی درطول روز شاید دوسه لیتر اب بخوره
شبها هم میخواد بخوره که نمیذارم خیلی اذیت میشه
با این معجون که گفتی عطشش هم خوب میشه

یه سوال دختر شما چندسالشه
صلوات
دختر من 8 سالشه و بسیار آب میخوره , من خودم زیاد آب میخورم اما اون زده رو دست من
همیشه قبل از خواب دو لیوان آب میخوره !
طوری شد که بردم چکاپ کامل نگران قند خون بودم که خوشبختانه سالمه شکر خدا
خودم با این شیرینی معجزه رو دیدم گفتم بقیه هم استفاده کنه و یه دعای خیر نصیبم بشه
2740
2706