2726
جمعه پاگشای خواهرشوهرمه میخوام افطار سوپ درست کنم فقط سوپ شیردوست ندارن سوپ جو وسوپ رشته ای میخورن من هروقت درست میکنم اندازهاش دقیق نیست
رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
منم دیشب مادرشوهرمینا بودند افطار سوپ جو گذاشتم به همه رسید و تموم شد .من توش جو پرک - ذرت- نخود فرنگی و عصاره مرغ و جعفری تازه و آویشن کمی آبلیمو و مرغ ریش شده وزردچوبه و فلفل سیاه میزنم.
دختری دوست دارمممممم.☺☻♥♥♥♦♣♠•◘○○○♥♥ خدایا شکرت وضع زندگیم روز به روز بهتر میشود.قانون جذب....زندگی عینک چوبی سبزی است که از پشت آن کاه را یونجه میبینی....♦♦♦▬☻☻☺
راستی قارچ و هویج ویه دونه سیب زمینی رنده شده هم زدممممم.
دختری دوست دارمممممم.☺☻♥♥♥♦♣♠•◘○○○♥♥ خدایا شکرت وضع زندگیم روز به روز بهتر میشود.قانون جذب....زندگی عینک چوبی سبزی است که از پشت آن کاه را یونجه میبینی....♦♦♦▬☻☻☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من هویچ+سیب زمینی+یه دونه پیاز کوچولو+یه ذره نخود فرنگی+رب+آب مرغ+یه ذره ذرت+نمک+آب لیموی تازه +جو پوست کنده و از قبل پخته شده که حسابی حلیم انداخته میریزم خیلی طرفدار داره سوپم
خدایا حواست به دل همه ی منتظرا باشه
جو پرک ال - هویج رنده شده 2 عدد و قارچ 5 عدد- نخود نصف ل - جعفری کمی - سیب زمینی ا عدد بزرگ - کره نصف قالب و ذرت نصف ل - آب مرغ نصف پارچ یا عصاره مرغ وسینه مرغ .برای 8 نفر کافی بود.
من خودم سوپ رشته دوست دارمممممم خیلی خوبهههههه.
نه احتیاج به سرخ کردن نداره همه خام ریخته میشه.فقط مرغ را میپزم ریش ریش میکنیم.
2706