2733
2734
عنوان

سزارین دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 9257 بازدید | 74 پست
قربونت الان چند وقته از این کرم عسل زیتون استفاده میکنی؟ بعد داخل بارداری صدف ها زیاد نشدن واذیت نشد ...

دوران بارداری زیاد نشد، عزیزم این بیماری موقعی زیاد میشه که اعصابت خراب باشه و غصه بخوری.اگه دقت کرده باشید موقع مسافرت خیلی کمتر میشن. کرم فقط جاهایی که درگیر بود میزدم.راستش الان اصلا احتیاجی نمی‌بینم که کرم بزنم خدا رو شکر نود درصد خوب شده،گاهی پشت سرم و داخل دستم کمی میخاره.اما من اهمیت نمی‌دم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم عزیزم. از کی بیماری صدف داری؟ چقدر بدنت درگیره؟ راستش در مورد داروهات نمیتونم نظر بدم. ا ...

من الان یکی دوماه دارم اما تازه اسم بیماریمو متوجه شدمه من دوتا زانو ودوتا ارنجم درگیره داره تند تند زیاد میشه

اتفاقا منم کم کاری تیرعید دارم بنظرم بی مربوط نیست بخدا به هم 

الان من همون کرم بزنم با نمک دریا؟؟  یعنی روی شش بار نمک دریای بریزم رو دستم و کم کم بخورم 

بعد شش ماه بعد گفتن ازمایش چی بدین؟

من الان یکی دوماه دارم اما تازه اسم بیماریمو متوجه شدمه من دوتا زانو ودوتا ارنجم درگیره داره تند تند ...

نمک دریا نه، نمک آبی.... توی گوگل بزن نمک آبی عکسشو میاره.

من واسه تیروئیدم از ترکیه برام لووتیروکسین آوردن.ایرانی هاش تپش قلب و استرس میاورد

2731
دوران بارداری زیاد نشد، عزیزم این بیماری موقعی زیاد میشه که اعصابت خراب باشه و غصه بخوری.اگه دقت کرد ...

عزیز دلم بیزحمت ادرس همون دکتر اخری ک  این پماد رو داد بدین بهم و اهل کجاس طب سنتی درسته

2740

سلام عزیز قدم نو رسیده مبارک باشه

منم تازه امروز دقیقا یک ماهه شد دخترم؛۷ آذر بدنیا اومده

میخواستم بگم همین دردایی که گفتی حتی کبودی ها برا منم بود کم کم خوب میشین ان شاالله 

دختر من تاره زردیش زیاد بود دو بار بستری شد با فاصله ی یک هفته

هنوزم یک مقدار زردی رو داره

عزیزم بی‌زحمت بگو این سنگ نمک از کجا خریدین عطاری داره بگم سنگ نمک آبی میخام؟توروخدا آدرس همون پزشک طب سنتی رو توروخدا بگید  میترسم با این روش درمان نشم گفت برم پیشش هر کجا باشه اشکال ندارد میرم

سلام عزیز قدم نو رسیده مبارک باشه منم تازه امروز دقیقا یک ماهه شد دخترم؛۷ آذر بدنیا اومده میخواستم ...

سلام عزیزم.قدم گل دخترت پر خیر و برکت باشه انشالله.خدارو شکر کبودی هام خوب شد، پسره منم زردی گرفت زودی بردیم دکتر،قطره داد گفت روزی سه قطره بدین.اما مامانم شش قطره داد، خدارو شکر خوب شد.به دخترت آب زیاد بده تا زردیش با ادرارش دفع بشه.

عزیزم بی‌زحمت بگو این سنگ نمک از کجا خریدین عطاری داره بگم سنگ نمک آبی میخام؟توروخدا آدرس همون پزشک ...

سایتهای مختلف میفروشن،خود د.یجی کالا میفروشه اما نمیدونم اصله یا نه.عزیز من سه تا دارویی که به خودم داده بودنو گفتم دیگه.شک داری برو پیش یه دکتر و ازش بپرس که میتونی استفاده کنی یا نه

2706