2733
2739
عنوان

چهل شب یا روز سوره بقره خوندم

1191 بازدید | 14 پست

چهل شب یا روز 

طولانی ترین سوره قرآن، با فضیلت ترین سوره قران سوره دارای قوی نرین موکل های قران

رو خوندم برای بازشدن گره کور زندگیم که سر راه خواسته نازنینم بوجود اومد همون خواسته ای که داشتم هرلحظه بهش نزدیک و نزدیک تر میشدم با تموم شوق و ذوق و اشتیاقم داشتم بهش میرسیدم…یهو گره خورد دوتا گره سخت خیلی سخت بعد چهارسال یکی از گره ها رو خداوند با انجام دادن راهای دفع نحسی باز کرد اما گره دوم نه😔

اما مشکلم هنوز هست😭یعنی خداوند میگه این مشکلت نباید حل بشه😭یعنی صلاحم نیست😭

اندازه سر سوزن فقط یکم گشایش ایجاد شد ولی بازم انگار تاثیر خاصی رو من نداشته😔😔😔😔😔😔

❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم منم چن ماه پیش چله بقره رو گرفتم اما هیچ نتیجه ای حاصل نشد ببین من توهمین نی نی سایت دیدم بعضیا میگن ما با دوتاصلوات حاجت سخت و محال گرفتیم

من خودم واسه یه حاجتی بیشتراز ده سال دعاکردم ازختم قران گرفته تاهرچله و دعاو ذکری اخرشم به حاجتم نرسیدم

نمیدونم واقعاحکمت خداچیه ولی شاید باید صبرکرد که حکمتشو دید

عزیزم منم چن ماه پیش چله بقره رو گرفتم اما هیچ نتیجه ای حاصل نشد ببین من توهمین نی نی سایت دیدم بعضی ...

وای چه بد😭چه صبری خدا بهتون داد😭من تحمل ندارم😭

عزیزم یکی تو سایت گفت حاجت چندین ساله حدود پانزده ساله رو گرفته با بقره ولی حدودا پنج ماه خونده تا زمانی که حاجتروا شه

بنظرم چون ما خیلی گره زندگیمون سخت تره باید خیلی بیشتر از چهل روز بخونیم

ولی چون من درگیر درسم نمیتونم برای بقره وقت بزارم هرروز

تصمیم گرفتم یه سوره مثل یاسینو چندبن ماه بخونم تا حاجتمو بگیرم انشالله جواب بده🥺

2740
وای چه بد😭چه صبری خدا بهتون داد😭من تحمل ندارم😭 عزیزم یکی تو سایت گفت حاجت چندین ساله حدود پانزده ...

من دیگه بیخیال اون حاجت شدم چون خیلیییی ختموچله گرفتمونشد میترسم اصرارکنم به صلاحم نباشه تسلیم شدم دیگه

من شنیدم میتونی صوتشم گوش بدی تحقیق کن اگه صوتشم تاثیرداشته باشه خوبه تواوقات بیکاری گوش کنی

من دیگه بیخیال اون حاجت شدم چون خیلیییی ختموچله گرفتمونشد میترسم اصرارکنم به صلاحم نباشه تسلیم شدم د ...

انشالله حل بشه یا حداقل دلیل حل نشدن یا حکمتشو خداوند بهتون بگه نمیدونم چرا خدا نمیگه حداقل حکمتشو 

اره صوتشم حدودا یه ماه قبل چله گوش میدام بعد به جاش شروع کردم خوندنشو که زودتر مشکلم حل بشه😔

انشالله حل بشه یا حداقل دلیل حل نشدن یا حکمتشو خداوند بهتون بگه نمیدونم چرا خدا نمیگه حداقل حکمتشو&n ...

به خداتوکل کن انشالاحل شه تاخدانخواد برگی از درخت نمیفته نمیدونم اصرار در دعا کردن خوبه یانه ولی اگه ماها میتونستیم واقعاواقعا توکل کنیم وبه خدااعتماد کنیم خدابهترینهارو برامون رقم میزد

به خداتوکل کن انشالاحل شه تاخدانخواد برگی از درخت نمیفته نمیدونم اصرار در دعا کردن خوبه یانه ولی اگه ...

دعاکردن خوبه

توکل کردم

انشالله هرچی خیره هم برای شما هم من بیفته😔❤️

2706