2737
2734
چقدر درگیر بیماری بچتون بودید یا هستید؟؟!!

پسر من یکی از زانوهاش رماتیسم داره!

میخام بدونم شما در حال حاضر چکار میکنید...

چ قرصایی مصرف میکنن ؟؟؟
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اون موقع من کوچیک بودم
یه دفعه دیگه نمیتونست راه بره و بستری شد
تا چند ماه هر روز پنادر براش میزدن ولی الان رو نمیدونم ولی حتما داروهای بهتری اومده
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

خیلی بده!

پسر من خیلی اذیت شد و از یه تب ساده این بیماری گریبانشو گرفت!

اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
سونیتا جان تا نوجوانی و حتی زودتر برطرف مشه...

حتما دداشتم خوب شده خواهررررررر
2738
آره تا چند ماه درگیرش بودیم الان 2 تا پسر داره خودش

اون موقع 11 یا 12 سالش بود من هم 5 یا 6 سالم بود ولی سخت بود
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

ممنونم

دلیلش مشخص نیست....میگن بخاطر تبه!!!!

تازهخیلی هم شدید نبود ولی زانوهاش ورم کرد و نتونست حرکت بده!

اولش 10 روز بیمارستان بستری بود و گفتن آرتریت مفصلیه(عفونت مفصل زانو)

ولی بعد چند وقت که دوباره زانوهاش درد گرفت گفتم رماتیسم مفصلیه..........
گلی جان امیوارم مشکلی ندشته باشی

نهایت با خوردن قرص به طور مداوم مشکل حله....

پسر من روزی 3 تاقرص میخوره..و
پسر من هنوز 5 سالش نشده!!

یه چند ماهیه ک متوجه شدیم!

بچه دختر خالم یه سال قرصاشو مصرف کرد و شکر خدا خوب شد!!!

در ضمن تو آزمایشات پسرم چیز مشکوکی دیده نشده ولی از روی علائم ظاهری تشخیص دادن!!!!

.
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2706