2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چای نبات بده گرمش میشه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2728

شنیدم پیاز رو رنده کنید با سرکه مخلوط کنید بزنید کف پاش و جوراب بپوشه تبش میاد پایین 

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
2738

عزیزم وقتی بچه لرز داره حتما با پتو بپوشونیدش بعد از لرز تبش بالا میره . لرزش که تموم شد کم کم لباساش رو کم کنید و کل بدنش رو با آب ولرم ۳۷ درجه و دستمال مرطوب کنید این کارو کنید تبش دوباره پایین میاد دارو فراموش نشه لطفا

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

بله بنداز روش یه چیزی نه کلفت 

چه جوری اوردی پایین تب رو که به لرز افتاده 

باید اروم و پله پله تب رو بیارید پایین 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

فقط برای پایین آوردن تبش پاشویه می‌کنی یا دستمال رو پیشانی می‌ذاری آب سرد نباشه باید هم دمای بدنت باشه وگرنه لرز میگیره.اشکال نداره اگه لرز گرفته پتو بنداز روش و جوراب بپوشون ولی همش تا صبح باید کنترل کنی و بیدار باشی

اگه گلاب داری گلاب بده بخوره هم گلابو به پیشونی و دستو پاهاش بزن

نه تو رو خدا هیچ وقت به بچه ای که تب داره گلاب ندید . گلاب و زعفرون و  سرکه و موز توی تب ممنوعه اینو همه دکترا می گن 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

پسر منم تب داره الانم دارم گریه میکنم اعصابم خرابه بردم دکترم 

به شوهرم گفتم چرا بعد از نه سال به مریضیش عادت نمیکنم هر سری قلب درد میگیرم

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
2706