2733
2739

بچها من بیمه سلامت دارم فقط 

بیمارستان پاستور هزینش۱۰ ملیون +هرشب بستری۱/۵

حالا موندم انقد هزینه کنم یا برم کوثر با هشتصد تومن زایمان کنم بیام توروخدا تجربیاتتونو از این دوتا بیمارستان بگید

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیمه سلامت که بیمارستانای دولتی زایمان طبیعیش رایگانه. برو بیمارستان دولیتی هفتصد هشتصد تومن فقط بده به یه ماما همراه. بهترین کارو برات میکنه که همه بیمارستانای خصوصی نمیکنن

2728
من که نمی‌شناسم ولی اگه میفهمی دکترهای خوب داره برو همین کوثر 

والا الان میگن دکترای خوبی داره اما بازم ترس دارم از دولتی دکتر خودمم فقط خصوصی میره

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️

خودت باید انتخاب کنی من زایمان پاستور داشتم یه زایمان مهرگان هردوش خوب بود یبارم تو بارداریم حالم بد بود مجبوری رفتم کوثر گفتم شده تو خونه زایمان کنم پامو تو کوثر نمیذارم 😅

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2740
فقط ی چیز بگم مراکز دولتی اصلا نرو .تجربه زایمان ندارم ولی هروقت مرکز دولتی رفتم اصلا رسیدگی خوب ندا ...

از همین میترسم

من همین یه ماه پیش اینجا خوندم یه خانومه رفته بود بیمارستان کوثر زایمان کرده بود فکر کنم طبیعی.... خیلی راضی بود

گفت اولش یه بیمارستان دیگه میخواسته بره اونجا نشده یهو بردنش کوثر و مجبوری اونجا زایمان کرده اما خیلی راضی بود

در نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
فقط ی چیز بگم مراکز دولتی اصلا نرو .تجربه زایمان ندارم ولی هروقت مرکز دولتی رفتم اصلا رسیدگی خوب ندا ...

من میخوام برم بیمارستان دولتی. ولی ماماهمراه دارم. برا دخترمم همینجور بود. دولتی زایمانم رایگان بود فقط هزینه ماماهمراه رو دادم و خیلی کمک کرد برا زایمان. کلا از خصوصی بهتر بود برام

بیمه سلامت که بیمارستانای دولتی زایمان طبیعیش رایگانه. برو بیمارستان دولیتی هفتصد هشتصد تومن فقط بده ...

ماما همراه چیکار میکنه؟

من قزوینی نیستم ولی کلا اگه پولش برات زیاد نیس خصوصی برو اگرم میخوای دولتی بری ماما همراه بگیر ک خیلی عالیه عزیزم

خدایا هممون رو با یه خبر عالی ،‌با یه اتفاق خوب یهویی خوشحال کن😌💖                                                      خدایا ازت خیلی ممنونم که بهم بچه سالم دادی *****
مادرم میگه تامین اجتماعی بهتره! 

تامین اجتماعیم بیمه سلامت قبول نمیکنن ازاد۸ملیون میشه

2706