2752
2734

اگه میشه عکسم بزارین یا بگین چطور مراقبین که موخوره نگیره برا من که هی موخوره می گیره .هیچوقتم بلند نبوده چون خراب میشه 😣😮 موهای ذغالیمو کوتاه کردم 😢😢 

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من این هفته کوتاه کنم تا هفته بعدش بلند میشه 

تقریبا ۷۵ سانت

خیلی موهام خوب بود ولی راکوتان باعث ریزشش شد دکترم میگه قطع کنم ب حالت قبلیش برمیگرده 

موخوره و این چیزام ندارم

💍❤تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️
تا نا کجا ابادمه و هیچوقت کوتاه نکرده ام  😂 بسوووز😛

😂😂😂

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
۲ سالی میشه

تا کجاست 

من خیلییییی شدید ریزش مودارم انگار دیگه واقعا دارم کچل میشم🤕

منم موهام نسبت به 4 سال قبل یک چهارم شده باورت میشه بچه که بودم می رفتم حموم تا دو روز موهام نم داشت !!!بچم که بودم همیشه مامانم کوتاه می کرد چن آدامس می چسبید هیچوقتم نفهمیدم اون آدامسا از کجا میان فک کنم داداشم می چسبوند 😂

من این هفته کوتاه کنم تا هفته بعدش بلند میشه  تقریبا ۷۵ سانت خیلی موهام خوب بود ولی راکوتان ب ...

موهات لخته ؟من موهام مجعد و فره شاید واسه همین خیلی آسیب می رسه

موهات لخته ؟من موهام مجعد و فره شاید واسه همین خیلی آسیب می رسه

بله لخته اونم چ لختی🤦

حسرت یکم فر بودن دارم

البته فردا پس فردا کوتاه میکنم کامل

💍❤تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

@یه_عقاب_تنها_نیست     عزیزم منو صدا زدی اف بودم .تاپیکتو همشو خوندم خواستم بگم بهت خیلی باحالی

سلام عزیز دلم

چطوری

قرررربونت برم من الهیییی لطف داری عزیزممممم❤️

بذار برات تعریف کنم داستان از چه قراره😂

قضیه اینه که من وقتی بعد از چند ماه به سایت برگشتم برای یه رفیقم به اسم لی لی تاپیک زدم

روز های بعدی میومدم و همینطوری برا خودم حرف میزدم تو تاپیکم و قفلش میکردم

بعد از چند روز یکی از دوستان قدیمیم ک یه سالی بود قهر بودیم و الان کاربری نداره توی لینک ناشناسم پیام میذاشت و من توی این  تاپیک پیاماشو میذاشتم و جواب میدادم و از صفحه ی دوم به بعد کلا مخاطب حرفام ایشون بود😂

ولی خب چون داشتم به اون جواب میدادم فکر میکردم برای دیگران بی معنیه و کسی حال خوندنشونو نداره😂

بعد دیدم دو نفر از شماها حتی اون پستم که نوشتم اخه کی حالشو داره بیاد صفحه ی ۷ و چرت و پرتای منو بخونه هم لایک کردید خیلی خوشحال شدم و خندم گرفت😂❤️

تگتون کردم و صداتون زدم و تشکر کردم بخاطر این که وقت گذاشتید❤️

دوباره اون فردی که توی ناشناس بود از این پیام من هم استفاده کرد و توی صفحه ی هشتم باهاتون درمورد بازی مافیا شوخی کردیم و یه جورایی باعث آشتی من و اون شخص شد اون اتفاق😂😂😂

توی یه سری از پیاما هم یه سری کلمات رو کنار هم گذاشتم یه روش صحبت بین من و اون شخصه و اون میفهمه من چی گفتم😂😂😂

این کاربری به شعبه ی جدیدی انتقال یافت🦦میتونی بگردی پیداش کنی🦦
2706