2733
2739
سلام بچه ها میخواستم بدونم اولین بار در چه هفته ای قلب نی نی تو ی سو نو گرافی دیده میشه؟
و سوال بعدی اینکه در چه هفته ای میتونیم ضربان قلبشو بشنویم.
خیلی ممنون میشم از دوستایی که تجربه دارن لطف کنن وجواب منو بدن.
سلام بچه ها. من تازه عضو این سایت شدم.
یه سئوال دارم. من دیروز برای اولین سونو رفتم که با محاسبه LMP شش هفته و 1 روز باید می شد ولی دکتر پنج هفته و یک روز را تعیین کرد. آیا ممکنه حاملگی پوچ باشه. کسی در این مورد تجربه داره؟ خیلی استرس دارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مریم عزیزم این مسئله اصلا به پوچ بودن حاملگی ربط نداره شما اون زمان که باید تخمک گذاریتون انجام میشده دیرتر از موقع طبیعی انجام شده مثلا باید روز 14 تخمکگذاری انجام میشده دو هفته دیرتر انجام شده و درنتیجه به جای روز 14 شما روز 28 باردار شدید که این اصلا مسئله مهمی نیست این مسئله معمولا در کسانی که پری نامرتنی دارن پیش میاد و فقط زایمانتون دو هفته دیرتر از زمانی که دکتر پیش بینی کرده بود انجام میشه توکلت به خدا باشه که اصلا مشکلی نداری عزیزم
2731
منم تازه رفته بودم تو هفته 6 که سنو شدم هم ساک دیده شد هم جنین هم صدای قلب و ضربانش که صدای قلبشو خودمم شنیدم

الهی قربون فندقیم برم سه شنبه هم دوباره سنو دارم تو هفته 8 میخوام ببینم فسقلی بزرگ شده یا نه دعا کنین رشدش خوب باشه
قلب اولیه تو هفته 5 شروع به کار میکنه اما واسه اینکه بدونى نى نى نبض داره و حاملکیت موفقیت امیز بوده یا نه هفته 7 برو سونو تا حرکت قلب رو ببینى ..........من دیروز روز اول از هفته 8 بارداریم بود رفتم سونو دکتر خیلى واضح نشونم داد قلب نى نى ناز نازیمو وقتى تند تند میزد خیلى خوشحال شدم مامان فداش بشه
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
سلام من هفته پیش رفتم سونوگرافی 5 هفته و 1 روز بود . دوباره هفته بعدش که رفتم دکتر سونوگرافی دیگه ای گفت ضربان قلب نداره مرگ داخل رحمی داری و الان برو دارو بخور تا بجه بیفته اما بچه رشد کرده بود 6 هفته و 5 روز بود مگه بچه ای که زنده نشده میتونه بمیره من استرس دارم کمکم کنید
سلام به همه عزیزان.شروع آخرین پریود من 19 مرداد بوده.من 2 هفته قبل سونوی واژینال انجان دادم که دکتر گفت 4هفته و 4 روزمه و ساک حاملگی طبیعی و Yolk sac دیده شده بعد گفت که 2 هفته بعد برای ضربان قلب جنین دوباره برم سونو.دیروز رفتم و گفت که ساک حامگلی طبیعی وYolk sac و Embryo دیده شد و من 6 هفته و 2 روزمه اما ضربان قلب دیده نشد و در داخل ساک حاملگی نواحی اکوژن به نفع هموراژیک دیده می شود.
دکترم می گه اگه تا هفته بعد ضربان قلب دیده نشه باید بچه ام رو سقط کنم.ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه خیلی نگرانم........(یعنی بچه امرو از دست میدم؟)
2740
من نمیدونم چرا اینقدر زود میرید سونو بابا بی خیال شید هفته 8 و 9 قلب تو بعضیا رشد میکنه و دیده میشه خدا از سر دکترا نگذره که فقط بلدن استرس وارد کنن من هفته 7 هستم و سونو هم نمیرم تا هفته 9
سلام بچه ها وقتتون بخیر .
سلام آیلین جون من تجربه ای ندارم اما می خوام بهت بگم نگران نباشو همه چیز رو به خدا بسپار.نگرانی تو این موقعیت از هر چی بگی برات بدتره.پس خونسردیتو حفظ کن.ایشالله خدا یه نی نی خوشگل و تپل مپل بهت داده
***17 خرداد روز شکفتن غنچه وجودم موژان خانم مامان***خدایا ازت ممنونم***
2706