2752
2734
عنوان

بچه ها میشه خواهش کنم بیاین

163 بازدید | 10 پست

بچه ها من مادرم چند روزی اومده پیشم میخام ببرمش بیمارستان پیش متخصص اورولوژی حالا بنظرتون کجا ببرمش ک زود نوبت بدنتو برنامه شفا داک اکثرا واسه این ماه نوبت ندارن 

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ایشالله هرچه زودتر حال مادرتون خوب بشه

مرسی عزیزم خدا عزیزات رو کنارت حفظ کنه 

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
بیمارستان نبر ببین از پزشک معتمدت درخواست کن بهت همکار اورولوژیست معرفی کنه و درنهایت درخواست نوبت ...

فکر خوبیه مرسی گلم

سلام اگ میشه درخاست دوستیمو قبول کنید سوال دارم... ممنون💔

باشه عزیزم

سلام ببخش تاپیک زگیل تناسلی قفل بود اینجا سوالم رو ازتون میپرسم البته شرمنده هستم ببخشید 

من زگیل ندارم ولی ویروس hpv مثبت هستم تیپ ۶ و ۴۰

امکان داره از بدنم دفع بشه؟چه جوری؟و اینکه ممکنه پیشرفت کنه و خطرناکتر بشه؟خیلی نگرانم

سلام ببخش تاپیک زگیل تناسلی قفل بود اینجا سوالم رو ازتون میپرسم البته شرمنده هستم ببخشید  من ز ...

سلام عزیزم اشکال نداره.

عزیزم باید تمرکزت رو بزاری رو سیستم ایمنی بدنت باید شربتهای مخصوص سیستم ایمنی بخوری سالم خوری کنی قرصهای ویتامین بخوری و در آخر اینکه ویروس hpvطی ۳ماه از بدن دفع میشه فقط مرتب هر ۶ماه پاپ اسمیر بده تا سه سال ک بفهمی در چ حاله

سلام عزیزم اشکال نداره. عزیزم باید تمرکزت رو بزاری رو سیستم ایمنی بدنت باید شربتهای مخصوص سیستم ...

مرسی گلم

نمیدونم از کجا گرفتم نه خودم نه همسرم رابطه دیگه ای نداشتیم یعنی همونجور که به خودم مطمئنم به شوهرم هم مطمئنم.نمیدونم چرا اینجوری شد؟خیلی ناراحتم

مرسی گلم نمیدونم از کجا گرفتم نه خودم نه همسرم رابطه دیگه ای نداشتیم یعنی همونجور که به خودم مطمئنم ...

فکرشو نکن استرسو از خودت دور کن باز خوبه متوجه شدی پیگیر هم نباش چطور گرفتی استرس برات سمه نگران نباش خوب میشی