2733
2739
عنوان

کدام بیمارستان زایمان کردید ؟ راضی بودید؟ دکترتون کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24323 بازدید | 100 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من بیمارستان نیکان زایمان کردم خیلی خوب بود و عالییییی تحت نظر دکتر فزیبا خطیر که هر چی از خوبی این دکتر بگم کم گفتم تا به حال به چند نفر معرفی کردم همشون فوق العاده راضی بودن
دخترم باران و شوهرم حسین عاشقشونم خدایا نگهدارشون باش
2738
من اوایل شهریور زایمانم سزارین اگر کسی بیمارستان مادران تازگیا زایمان کرده میشه از رفتار پرسنل اینکه اتاق خصوصی بوده یا دو نفره ؟ فیلمبرداری میکنن یا نه ؟ میذارن همسرم پیشم باشه یا نه؟ کلن از بیمارستان بگه ممنون
دخملم سما 93/6/11 به دنیا اومد و من و بابایی رو عاشق خودش کرد خدایا شکرت
سلام دوستان من بیمارستان دی زایمان کردم سر علی ام خانم دکتر زهرا وزیری پارسال هم یه بارداری ناموفق داشتم که منجر به مرگ رویان شد رفتم پیش دکتر خودم که علی رو بدنیا اورد بازم خوابیدم بیمارستان دی کورتاژ شدم هر دو بار خییییلی راضی بودم ، ارامش داشتم ، رفتار پرسنل هم خوب بود مهربون بودن ، به حرف ادم گوش میدادن ، و برای یه رگ گرفتن حتی ازم حلالیت گرفتن خخخخ مثلا من دوست نداشتم بهم سوند وصل کنم ، هراس داشتم چیزی بره تو مجرای ادرارم ، وصل نکردن یا سر کورتاژ دومی از ریکاوری که اوردن گفتم دلم اب اناناس میخواد از تو پروندم شماره موبایل همراهمو پیدا کردن و زنگیدن و اونم خرید و داد پشت در بهم دادن خوردم یا برای زایمان علی قبلش که منتظر بودم خانوم دکترم بیاد و تو اتاق زایمان بودم ولی هنوز نبرده بودنم اتاق عمل گفتم گشنمه تو رو خدا بهم سرم دکستروز پنج درصد بزنین ضعف ذدم از دیشب ناشتام یکی زدن تموم شد گفتم گرسنگیم بر طرف نشد یکی دیگه هم زدن و یا گفتم برام قران بیارین اوردن و گفتم میشه یه کاغذ با سربرگ بیمارستان بیارین میخوام برای پسرم خاطرات بنویسم بزنم اول البوم بدنیا اومدنش اوردن ،،،، دیگه چیز دیگه که برام مهم بود بلند شدن ادم با اون همه بخیه هست چند ساعت که بگذره از اتمام زایمان باید از رو تخت بلند شیم راه بریم و برگردیم رو تخت ، من ساعت ١١:٢٠ صبح سزارین شدم ، این پرستارا از ساعت ٦ تا ٨ سه بار اومدن که بلندم کنن من هی میگفتم سرم گیج میره توان ندارم یا خواهش نیم ساعت دیگه با روی خوش قبول میکردن،،، بعد از سزارین هم اصلا نیفتادن رو دلم فشار بدن خونهای کثیف بیاد بیرون به اصطلاح اخه شنیده بودم بعضی بیمارستانها این مارو میکنن دیگه هر چی فکرشو کنین خوب بود ، من خیلی حساسم ، شایدم وسواسم. ولی یک ماهه کامل پنج بیمارستان تو تهران که نامی تر بود رو گشتم تا به این نتیجه رسیدم که دی هم خوبه الانم باز برای بعدیم انشالله میرم همینجا هر چند که هیچ بیمه ای رو نمیپذیره ولی بجا موندن خاطرات خوش برام در لحظه های حساس زندگیم و زمانی که اوج ناتوانی و درد هستم مهمه
https://t.me/joinchat/AAAAAD99H00YmA0Ztg-6eA
اتاق خصوصی و فیلمبرداری هم تو اتاق زایمان داشتم،،، ادرس هم تهران، خیابون ولیعصر ، نرسیده به میدان ونک ، توانیر هزینمم ده اذر نود شد چهار تومن ، برای کورتاژمم اردیبهشت ٩٢ شد دوتومن ، یادم رفت بگم روز مرخصی ام هم گن خوب ٢٥٠ تومنی بستن به دلم ، که الان دلم کتابه البته کلا چهر هفته بعدش دلم صاف صاف شد با اینکه سزارینی بودم ولی گفتن این گن رو سه ماه باید ببندی و من گوش کردم الان مثله دختریامم با کمر باریک و شکم صاف ، خیلی خوشحالم از این یابت چون همسرم به هیکل حساسه خخخخخخخ
https://t.me/joinchat/AAAAAD99H00YmA0Ztg-6eA
سلام مامانای مهربون می خواستم بدونم اینجا کسی هست که بیمارستان الغدیر و یا بیمارستان تهرانپارس زایمان کرده باشه ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی در رابطه با این دو تا بیمارستان داره به من کمک کنه من اطلاعاتی در رابطه با هزینه سزارین و کادر بیمارستان و کلا ایا بیمارستانای خوبی هستند یا نه می خواستم
من از دکتر میر إسماعیلی راضی نیستم با اینکه پدر من از جراحان آتیه هم بودن ایشون رفتار بی تفاوتی نسبت به من داشت چه برسه به باردارای دیگه، هفته ٣٩ بودم که به دروغ گفت بنده ناف دوره گزدن بچه است و بأید سزارین بشی ولی من زیر بار نرفتم و فردا صبحش از منشئ پدرم که با ایشون مشترک بود شنیدم که از ایران به قصد سوییس داره شبش داره میره!!!! و به من نگفته بود!!!!چرا؟ به أین جرم که من زیر بار سزارین نمی خواستم برم و طبیعی برنامه ام هست.میتونست از قبل ١ هفته قبل حتی به من خبر بده!ایران با همه جای دنیا از أین نظر متفاوته همه جا تشویق به طبیعیه اینجا سزارین!!
من 6 سال پیش بیمارستان دی زایمان کردم اصلا اصلا اینطوری نبود که مامان علی جان گفتن تازه کاملا برعکس بود . خیلی خیلی پرسنل بد رفتاری داشت .تمام پرسنل هم بی ادب بودند تو اتاق زایمان ازشون پرسیدم میشه سوند نداشته باشم خیلی بد جواب دادن مسخره کردن و .... خلاصه اینقدر بد رفتاری کردن که فشارم رفت بالا و مجبور شدن منو سریع بفرستن برای سزارین گفتم میخوام مامانم و همسرم رو ببینم خداحافظی نکردم نذاشتن پرستارها اصلا سر نمیزدن به کسی شب که کلا همشون خواب بودن پرستار اتاق نوزادان افتضاح شب اول پسرم پیش خودم بود من درد داشتم حالم بد بود بلد نبودم پسرم هم گریه میکرد ازشون خواهش کردم کمکم کنن راهنمایی کنن نمی دونستم چی کار کنم دعوام کردن که چرا این موقع تماس گرفتی !! خوب شیر بده نداری آّ ب قند بده
2706