2733
2734
عنوان

کدام بیمارستان زایمان کردید ؟ راضی بودید؟ دکترتون کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24310 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من بین بیمارستان بهمن و صارم موندم!!!گریههههههههههههههههه
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
بچه ها اگه میشه بگید طبیعی زایمان کردید یا سزارین . ممنون از لطفتون
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
غزاله جون خدا دخملت برات نگه داره.
2738
دو سال پیش بیمارستان لاله سزارین شدم
دکترم خانم دکتر ایران فرهنگ ادیب بود
عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود من شنیدم جز دکترای رکورد دار تو سرعت سزارین هستش فکر کنم دو دقیقه بچه رو اورد بیرون و من هیچچچچچ عوارضی تا امروز نداشتم

کادر و پرسنل بیمارستان هم فوق العاده خوب بودن
2706