2733
2734
عنوان

تب شدید دخترم کمکککککک

94 بازدید | 11 پست

سلام دخترم 6سالشه،خیلی مریض میشه، از دیروز صبح که بیدار شد سردرد و تب و لرز داشت، هیچ علامت دیگه نداره، تب رو بسختی با استامینوفن کنترل میکنم، دفعه های پیش تا 4،5روز تب میکرد دکترها انتی بیوتیک نمیدادن تا خودم میدادم به نصف روز تب قطع میشد، الان موندم چکار کنم انتی بیوتیک بدم یا صبر کنم،  از اول تابستون 4بار انتی بیوتیک دادم میگم ضرر نداشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
آنتی بیوتیک ندادی؟ 

تو این ۵ روز ایبوپروفن و استامینوفن شربتشو.. دوبارم شیاف استامینوفن یه بار سرم ۳ روز آخر آموکسی سیلین دیگه روز آخر دیدم خوب نمیشه دوباره بردم سرم زدن که دیگه خدا رو شکر از فرداش خوب شد 

عضو گروه 
تو این ۵ روز ایبوپروفن و استامینوفن شربتشو.. دوبارم شیاف استامینوفن یه بار سرم ۳ روز آخر آموکسی سیلی ...

خداروشکر که خوب شد،منکه دیگه خسته شدم، از اول تابستون دفعه پنجمه مریض میشه

چند سالشه؟ دخترم اصلا نمیزاره شیاف بزارم، سرم هم میدونم گریه و قشقرق راه میندازه، قرص استامینوفن میدم خوبه کنترل میشه ولی هر 6ساعت باز تبش شدید میشه پاشویه هم باید بکنم

2740

وای اره منکه تو دوهفته واقعا کم آورده بود دوتا بچه هام و خودم و شوهرم مریض شدیم فقط من بودم میرسیدم هرکدوممونم دوبار و سه بار رفتیم دکتر 

عضو گروه