2737
2739
عنوان

پوچ

488 بازدید | 10 پست
سلام به همه مامانای فرشته های آسمونی...
منم یه همدردم . هفته ده بارداریم به دلیل بارداری پوچ مجبور شدم به زور قرص و شیاف و نهایتا کورتاژ سقط کنم!!!!!
شوهرم واریکوسل داره که شکل نرمال اسپرمارو خراب کرده . دکترش پویان متاسفانه خیلی سهل انگاره و تازه بعد یکسالو نیم که دارو داده میگه بهتره عمل بشه !!!!! امان از دست بعضی دکترا که مریض رو موش آزمایشگاهی میکنن ... خودمم تنبلی تخمدان داشتم که یکسال روزی دو تا متفورمین خوردم و نرمال شدم.
از دوستا کسی میدونه شکل غیرنرمال اسپرم ممکنه دلیل بارداری پوچ باشه یا نه؟
ممنون میشم کمکم منید دوستان....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واریکوسل یه چیزی شبیه واریسه که قسمت مردانه آقایون رو درگیر میکنه و تو کیفیت اسپرم تاثیر داره. بعضی آقایون بابت این مریضی درد هم دارن
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2728
مارال جان من خودم هم سقط به خاطر باداری پوچ تو هفته10 داشتم اما به خاطر اسپرم شوهرم نبود چون چند سال قبل شوهرم عمل کرده
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
مارال جان واقعا بابت اتفاق افتاده متاسفم. انشاله بارداری بعدی عزیزم.....

اما راجع به واریکوسل اگه سرچ کنی میبینی که درصد بالایی بعد از عمل کیفیت اسپرمشون بهتر نشده.نمونه بارزش همسر خودم که قبل از عمل 35درصد مشکل داشت و 6ماه بعد از عمل شد 93درصد. من هنوزم نمیدونم علتش چی بود که بهتر نشد. از دکتر بپرسید که چقدر احتمال داره بعد از عمل بهتر بشه و اگه عمل نشه چه اتفاقی میفته.

راجع به اینکه علت حاملگی پوچ میتونه مشکل اسپرم باشه، بله عزیزم میتونه، ولی تنها دلیلش نیست.

امیدوارم خدا برای شما همیشه خیر بخواد و زود زود زود دلتون با اومدن نی نی های ناز شاد بشه..
امروز روز خوش اقبالی حیرت انگیز من است.من سزاوار بهترینها هستم.خدا همه جا با من است.هم اکنون به لطف الهی همه چیز و همه کس توانگرم می سازند.سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.در دنیای من همه چیز عالیست.من همواره آرام و بر خود مسلط هستم.من خوشبخت می شوم و برای همه اطرافیانم خوشبختی می آورم.من شایسته عشق و محبت و شادی هستم.
2738
مارال عزیز سلام. ببخشید دیر جواب دادم. دکتر همسرم دکتر مدینه ای از دکترای بیمارستان پیامبرانه. مشکل همسرم هم تعداد اسپرم بود که از اون مقدار کم اسپرم 35 درصد و بعد از عمل 93درصد مشکل عدم تحرک و بدشکلی رو داشت.
امروز روز خوش اقبالی حیرت انگیز من است.من سزاوار بهترینها هستم.خدا همه جا با من است.هم اکنون به لطف الهی همه چیز و همه کس توانگرم می سازند.سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.در دنیای من همه چیز عالیست.من همواره آرام و بر خود مسلط هستم.من خوشبخت می شوم و برای همه اطرافیانم خوشبختی می آورم.من شایسته عشق و محبت و شادی هستم.