2733
2739
عنوان

دخترم تب داره کمکککککککک

199 بازدید | 22 پست

سلام دخترم ۲ سال ۸ ماهشه تب داشت استامیوفن دادم ساعت ۱۰

نیومد پایین ساعت ۱۲ پروفن دادم تبش کم شد 

ساعت ۲ استامیوفن بدم؟ یا نه

برام فقط دعا کنید...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قطره استامینوفن بده به جای شربت دو برابر وزنش

اگه اثر نداشت پاشویه کت

اگه نیومد پایین شیاف بذار

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯
2742

سلام و عرض ادب..اگه شیاف استامینوفن دارین حتما استفاده کنین..چون فقط شیاف خیلی سریع تب بچه رو پایین میاره

🚨آقا هستم...سامان مهرزادی🚨                          سلام آرشام عزیزم از آسمونا چه خبر!                     مهمانی خدا تمام نشد برگردی!😢😢
2740

تبش اگه پایین نیومد حتما حتما ببرش بیمارستان سرم تزریق کنه 

اگه اومد هر 4 ساعت یه بار استامیتیفون بده 4ساعت بعدی رو شیاف بزن بهترین روش پایین اومدن تب اینه

پروفن هم خوبه ولی تاثیر مخرب روی کلیه داره

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    

استامینوفن طبق دوز بده

دوزش بلدی؟

تا ۴۵ دقیقه اگرررر تب پایین نیومد بروفن بده با معده پر باشه حتما

اگر از هیچکدوم جواب نگرفتی شیاف ۱۲۵ برای هر ۱۰کیلو

اگر نهایتا نشد تن شویه کن

تن شویه اصولی ن اینی ک تو فیلماس

من فعلا با استا و بروفن کنترل کردم برای بچمو

فعلا همون پروفن رو بده ولی سر چهار ساعت.. اگه خوابه یه دستمال نمدار که آب ولرم بوده روی شکم و زیر بغلش بذار. یکی دو دقیقه بذار. باز بشور عوض کن... خیلی کمک میکنه تب بیاد پایین و بهت زمان بیشتری میده که سر ساعت دارو بدی نه زودتر

2706