2733
2734
من طلا تو گرونی خریدم نمی خوام بیشتر ضرر کنم به نظرتون بفروشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وضعیت بازار بستگی به دلار داره من‌چون خودم بازاری هستم اعتقادم اینه که بازار نهایت تا ۳ماه دیگه خودشو نشون میده و ایشالله همه چیز بهتر بشه املاک تجاری قیمتاش رو به بالا میره مسکن رو به پایین
2731
چرا تجاری بالا مسکن پایین؟؟؟؟؟؟؟؟
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
طلا قیمتش جهانیه . ولی احتمالا پایین میاد
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2740
من کلی طلا تو گرمی 130 تومن خریدم . همه هم کارمزد دار. نزدیک 40 تومن اون موقع شد. الان فک کنم بخام بفروشم 10 تومنم نمیشه. ولی سعی میکنم بهش فکر نکنم. همچنان از زمان خرید تا حالا تو گاوصندوق مامانمه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
اصولا کسی که برای سرمایه گذاری میره چیزی را میخره حالا طلا - دلار - زمین - خونه یا هرچی باید به قول معروف پیه همه چیو به تنش بماله هم سود هم ضرر . اونایی هم که کارشون این کاره یه بارم که ضررکنن میگن دفعه دیگه دو برابر به دست میاریم ولی اگه کسی به زحمت پولشو به دست اورده وکم کم جمع کرده اصولا نباید ریسک همچین کارایی را بکنه
من اصلن هدفم سرمایه گذاری نبود. قبل از رفتنم یکم پول دستم بود از فروش ماشین و وسیله هام خواستم بی استفاده نمونه. ضرر کردم خیلی
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2706