2733
2734
عنوان

فیلم های استادیحیوی فیزیک کنکور

121 بازدید | 7 پست

کسی اطلاع داره سایتی یاکانالی هست که فیلم های سال های قبل استادیحیوی داشته باشه که یعنی گناه نباشه دیدنشون وگرنه خیلی کانالای تلگرام فیلم هاشونومیذارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب امسال با سال قبلاش فرقي نداره بلاخره گناهه ديگه،البته من خودم دارم مال ١٤٠٠ اشو ميبينم ولي در كل حق ناسه ديگه 

دوستای قشنگم من خودمو تعلیق کردم تا بعد کنکور تیر ایشالله میام با تاپیک دندون بهشتی ♥️💋                   در گریختن رستگاری نیست                                           بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند 🌱📚💡
2731
خب امسال با سال قبلاش فرقي نداره بلاخره گناهه ديگه،البته من خودم دارم مال ١٤٠٠ اشو ميبينم ولي در كل ...

میگم شایدامسال مباحث یاروش های جدیدتری بگن اونارو نمیخوام میگم شایدقبلی ها مشکلی نباشه ولی بقول شما شایدجفتشم حق الناسه

فك نميكنم چون فيزيك كلا يه سبكه بيست ساله همينه ،من يكي از ويديوهاشو ك ميديدم گف من موفقيت همه بچه ها ارزومه اگر غيرقانوني ميبينيد عيب نداره فقط تلاش كنيد موفق شيد 

دوستای قشنگم من خودمو تعلیق کردم تا بعد کنکور تیر ایشالله میام با تاپیک دندون بهشتی ♥️💋                   در گریختن رستگاری نیست                                           بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند 🌱📚💡
فك نميكنم چون فيزيك كلا يه سبكه بيست ساله همينه ،من يكي از ويديوهاشو ك ميديدم گف من موفقيت همه بچه ه ...

واقعا؟یعنی گفتن اشکال نداره؟آخه زیرویدیو های موسسه نمیدونم ونوس بود یاتاملندتوآپارات دیدم مال استادیحیوی نوشته بودغیرقانونی وحرامه

زيرش ميزنن الان من ٤ تا استادو ميبينم هم عظيمي هم حيدري گفتن راضي نيستن بابايي حرفي نزده تا الان ولي يحيوي يبار گف ايرادي نداره،من خودم برام مهم نيست بنظرم وقتي نتيجه بگيري براشون كارنامرو بفرستي حلال ميكنن حتما باز خودت ميدوني ، موفق باشي عزيزم 

2740