2733
2739
عنوان

بالاخره آزمایش بتا دادم

265 بازدید | 16 پست

جواب انلاین و حضوری رو گرفتم، مثبته دیگه!

پسرم نمی‌دونه، الان اومده می‌گه باید برام یه خواهر یا داداش بیاری یادت باشه من خواهر می‌خوام😀از طرفی کلی استرس گرفتم برای هزینه هاش، نگهداری و...

نمی دونم چرا برا اولی به این شدت استرس نداشتم. همش فکر می‌کنم نکنه اشتباه کردیم یه نفرو تو این دنیا اوردیم😭یهویی هم می‌گم جمعمون کامل می‌شه، پسرم خوشحال تر از قبل می‌شه دیگه حسرت نمی‌خوره. واقعا حالم خوب نیست با حرفاتون باهام همدلی کنید. ممنونم

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه انشااله به سلامتی نگران چرا،خدا بزرگه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2728

مبارکه شاید به دنیا بیاد خیلی خوشبخت بشه تازه تشکرم بکنه اوردیش

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

پس ت چند سالشه؟؟ 

یعنی ناخواسته حامله شدی الان؟؟ 

دلو بزن ب دریا ب فا ل نیک بگیر مگه راه دیگه ای وجود داره؟ 

یک امانتی پروردگار بهت هدیه داد ک باید حفظش کنی قدم برداری در جهت حمایت و رشدش

میشه 

می‌ترسم ولی اختلافشون ده ساله تا بزرگه مدرسه اش تموم بشه دومی می‌ره مدرسه

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
2740
پس ت چند سالشه؟؟  یعنی ناخواسته حامله شدی الان؟؟  دلو بزن ب دریا ب فا ل نیک بگیر مگه راه ...

ده سالشه، مدام بهم می‌گفت خواهر بردار می‌خوام، ناخواسته هم نبود اما کلی استرس گرفتم، حتی قبل این تایپیک یهویی گفت با اینکه نمی‌دونه باردارم، یه چند وقت دیگه بهش می‌گم

اولا خیلی مبارکه

بعدش بگم کاره خوبی کردی

منم یه پسر دارم و همش به این فکر بودم دومی رک بیارم یا نه

از یه طرف مثل تو به سختی هاش فک میکردم از یه طرف به آینده پسرم که مگه میشه بدون خواهر بردار باشه

نسل ما که کمترینمون ۳ تا خواهر برداری بود باز میگیم کاش یکی بود کنارمون بود( البته مامان من ۶ تا بچه داره ولی من باز الان میگم کاش بیشتر خواهر بردار داشتم خیلی بدرد میخوره)

خلا خواهری بگم برات به دومی اقدام کردیم الان ۱۵ هفتس باردارم

خواهر و برادر واقعا نیازه

[QUOTE=256619919]پس ت چند سالشه؟؟  یعنی ناخواسته حامله شدی الان؟؟  دلو بزن ب دریا ب فا ل نیک بگیر مگه راه ...[/QUOTE 

خوش اومده چون خواستیم،

فقط پر ترسم 

یکیش اینه می‌ترسم نتونم کار کنم کارم اینترنتیه تو خونه اس، امیدوارم بهتر از قبل بشیم تلاش بیشتر، زندگی شادتر

اولا خیلی مبارکه بعدش بگم کاره خوبی کردی منم یه پسر دارم و همش به این فکر بودم دومی رک بیارم یا نه ...

ممنوم از همدلیت😍

از همتون ممنونم

اولا خیلی مبارکه بعدش بگم کاره خوبی کردی منم یه پسر دارم و همش به این فکر بودم دومی رک بیارم یا نه ...

منم کاملا با شما هم عقیده ام 

با اینکه بارداری بسیاااار سختی دارم 

ولی میگم خدا برام بخواد ۳تارو بیارم 

هرچقد ک شرایط و جامعه بد باشه  بازم شیرینه بازم خوبه بازم نعمت و برکت هستن توی خونه آدم دنیاشون قشنگه

یه دلیل دیگه ام اینه ممکنه یکیشون ی روز از ایران بره چ میدونم شهر دوری بره  ناسا بره فضا بره😃

یا خدای نکرده اتفاق ناخوشایندی بقیه باشن 

من تنها نمونم 😇😅

میشه 
2706