2733
2739

سلام خانوم ها خسته نباشید کسی دکتر زنان خوب تو بیمارستان مهدیه سراغ داره می خوام برم اونجا تحت نظر باشم دکتر خودم هفته ای،یک بار مطب میاد بیمارستان هم خوب توجه نمی کنه به آدم دیروز رفته بودم بیمارستان مهدیه خوشم اومد از رسیدگی شون فقط نمی دونم کدوم دکترش خوبه ؟

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بیمارستان مهدیه این دانشجو ها ویزیت میکنن مگه دکتر میاد میشینه که اسم دکتر میخوای

اره دکتر میاد می ره که ساعت هفت صبح درمانگاه دارن آدم بدونه کدوم دکتر خوبه می ره بیرون مطبش واسه زایمان می ره بیمارستان من دیروز واسم مشکل پیش اومد دکترم خیلی راحت گفت برو بیمارستان مهدیه اونجا امکاناتش،خوبه بیمارستانی ک دکتر خودم هست خصوصیه ولی اکو و سونو بیست چهار ساعته و رسیدگی لازم ندارن ولی مهدیه دوبار سونو کردن ان اس تی کردن خیلی خوب رسیدگی کردن بازم موندم کجا برم کجا نرم شما بیمارستان و دکتر خوب سراغ دارید؟

...
اره دکتر میاد می ره که ساعت هفت صبح درمانگاه دارن آدم بدونه کدوم دکتر خوبه می ره بیرون مطبش واسه زای ...

منم برای زایمان دومم میخواستم برم مهدیه دوماه هم رفتم چکاب دوره ای ولی خیلی شلوغ بود 

و اینکه موقع زایمان همراه راه نمیدادن 

توی درمانگاه رسیدگیشون خیلی خوب بود ولی اونایی که زایمان کرده بودن خیلی راضی نبودن 

منم رفتم همون بیمارستانه که بچه اولم بود 

سپیر رفتم پیش دکتر احمد پور

2740