2733
2734
عنوان

تست نمک و ادرار . تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 9375 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزان من پریودم عقب زده بی بی چک روزای اول موعد زدم منفی شد البته به مارکش اعتباری نبود..امروز تست ادرارونمک انجام دادم ومث همین ک شما برا تعیین جنسیت زدین شد..بنظرتون باردارم🥺🥺

سلام عزیزان من پریودم عقب زده بی بی چک روزای اول موعد زدم منفی شد البته به مارکش اعتباری نبود..امروز ...

🔫🤕🤭🤭🤭🤭🤭من هیچی ندارم بگم دیگه عزیزم این مال خانوماییه ک صد درصد باردارن شمام باید ازمایش خون بدی تا مشخص شه صد درصد بارداری

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 
2731
وواسه ما خانوادگی درست بود حالا خودم موندم

سلام گلم خوبی من تایپیکتو دیدم این تست و انجام دادم هفته 14 هستم الان 

12 هفته انتی احتمال دختر داد اما تست جوش شیرین پسر نشون داد این تست هم انجام دادم ی لایه نازک کف اومد بالا و داخل ادرار شبیه تیکه های ابره ینی نینی پسره؟  انتی اشتباه کرده

سلام برامنم روش هاله شد حالت کدرمانند یعنی چی جنسیت اونایی که کدرشده بود چیبودجنسیتتون؟؟؟؟

داخل تاپیک کامل توضیح دادم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 

واقعا این عکسای حال بهم زن و نجس چیه تو تاپیک میزارید تعجب میکنم من کامل توضیح دادم میاید عکس ادرارتون رو میزارید داخل تاپیک من ببینم؟واقعا خوبی دیگه نیومده اصلا جواب هیشکیو نمیدم دیگه فقط بخاطر اینکه نیام تو تاپیک عکس ادرار شما رو ببینم.

یکمی تفکر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 
2738

سلام من تو صفحه دو نظر گذاشتم اومدم نتیجه رو بگم

تو ۵ هفته این تست و انجام دادم

تو ۹هفته هم انجام دادم 

هردوبار رنگ ادرار کدر شد رو شم ی حالت ابری غلیظ یک سانتی داشت

خداروشکر درست درومد امروز رفتم سنو انتی گفت احتمال خیلی زیاد پسره.

کاش روزی برسه همه خانوما مستقل باشن همه خانوما آزاد و رها باشن.....