2737
2739
عنوان

من هیچوقت ازین سوالا نپرسیدما ...

710 بازدید | 20 پست
سلام سلام

خانوما یه سوال :

اگه عدد بتا تو 42 روز بعد از پری 3300 باشه ممکنه جنسیت جنین چی باشه؟

کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
یه غلطی کردم به خواهر شوهرم که بعد از 15 سال منتظر پسره (البته بیشتر شوهرش مجبورش میکنه) گفتم بچه ت پسره انقد طفلکی خوشحال شد که نگو

البته چون خودم قبل از بارداریش خواب دیدم اعتماد به نفسم بالا بود

کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعدشم مهم سلامتشه
از این به بعد هی بگو سلامتی مهمه جنسیت مهم نیس
فوقشم اگه دختر باشه که شاید چون پسر دوس دارن تو ذوقشون بخوره
ولی وقتی به دنیا بیاد میشه پاره ی جیگرشون
و عاشقش میشن

یا برعکس

اصن جنسیت مهم نیستشش
✔ گآهـــے خیآلـ میکـُنَم روی دَستــِ خُدا مآنده اَم . .. خَسته اش کرَده اَم خودَش هَم نمـــے دانـَد بآ مَن چه کُند . . . !
آخه میدونید با اون خوابی که من دیدم مطمئنم که بچه ش پسره

تازه من این خوابو چند ماه پیش دیدم و خبرای دیگه هم توش بود که همه شون درست تعبیر شد دقیقا به همون شکل

اون موقع من اصلا روحمم خبر نداشت این قصد بارداری مجدد داره و تو رژیمه
2738
ویکی جون میخوام حرفمو پس بگیرم و از طرفی هم میگم ول کن بابا و البته کمی هم دلم خوشه به خوابی که دیدم

بس که جنبه خواب دیدن ندارم دیگه

البته بارها تو همین سایت شنیدم که بتای بالا تو بارداری نشانه ی پسره

خدا بگم چی کارشون کنه بس که جنسیت براشون مهمه
نه بهانه جون فقط ناراحتم که چرا حرف تو دهنم واینستاد اونم تو فامیل شوهر

البته خواهر شوهرم میدونه قصدم خیره ولی از خودم ناراحتم و ازینکه یه موقع دلخوشی الکی بهش نداده باشم
اون الان دیگه بارداره وباحرف توهم جنسیت بچش عوض نمیشه بهش امیدالکی هم نده بگو هرچی خدابخواد وتیتر بتا هم
اصلاقطعی نیست خودم توی همین سایت دیدم بچه هاامار گرفته بودن که ببینن اوناییکه تیترشون بالا بوده بچشون پسرشده یانه خیلیها بااینکه بالا بود بچشون دختر بود ویک دکتر زنان هم میگفت اصلا علمی نیست همچین چیزی چند سالشه خواهرشوهرت ؟چندتادخترداره؟
2706