2703
2553
عنوان

مصرف شربت های مخصوص یبوست

111108 بازدید | 30 پست
سلام ....میخواستم ببینم اونایی که به بچشون شربت ضد یبوست مثل لاکتولوز میدادن ...مقدار روزانشون چقدر بوده برا بچه؟من بعد از ظهر که برای یبوست بچم رفته بودم دکتر گفت شربت لاکتولوز بده و اگه اثر نکرد پارافین خوراکی....دلم نمیاد پارافین بدم...قبلا روزی 2 بار شربت لاکتولوز دادم اثر نداشت ...میخوام ببینم بیشتر میشه داد یا نه؟
آغاز هر کار مهمترین قسمت آن است . افلاطون
والا تو اینترنت نوشته کمترین عوارض رو داره...من علمیشو نمی دونم...خودمم 5-6 روزه میدم...شما روزی چند بار میدادید...دخترتون خوب شد؟چند وقت طول کشید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
گل یاس جون من شربت انجیرم دادم تاثیر نداشت(به تنهایی)....هر چی هم که بگی از گیاهی مثل خاکشیر و .... و سبزیجات مثل کدو و ....و میوه جات مثل الو و انجیر و.....و شربت ها مثل شربت گلاب و ....هم دادم....تاثیر نداشت.....ولی یه چیزی هست و اونم اینه که اگه حسابی بهش ملین طبیعی به همراه 2-3 وعده شربتای گفته شده بدم تاثیر میکنه....ولی مساله اینه که اولا همیشه که حسابی غذا و میوه میلش نیست که بخوره و ضمنا نمی دونم 2-3 وعده شربت ضرری نداره...یادم رفت از دکترش بپرسم چند تا وعده ضرر نداره...حالا فردا زنگ میزنم میپرسم....
راستی عزیزم تو سوپش روغن زیتون بریز و اگه میتونی با قطره چکون بریز ته حلقش من این کارو میکردم
خوبی بادبادک اینه که

می‌دونه زندگیش فقط به یک نخ نازک بنده

ولی بازم تو آسمون می‌رقصه و می‌خنده . . .
مامان سهند باور کن از قطره چکون گذشته با سرنگ ی عالمه میدم

تاثیر نداره
من فکر می کنم انتهای روده که راست روده نام داره کمی از حالت نرمال خارج شده و محتویات گیر می کنه فکر کنم خیلی زمان ببره اون حالت طبیعی بشه
گل یاس جون اگه مطمئنی که مشکل داره خوب ببر دکتر متخصص گوارش اطفال...پسر من الان یک ماهه اینطوری شده ....20 ماهشه ....تو این یک ماه همش یک روز درمیون و تاحالا 3 بار شده 2 روز در میون ....ولی دکتر گفت نباید بیشتر از یک روز در میون بشه...تازه همون یک روز در میون هم خوب نیست...من مقعدشم با روغن زیتون و گوش پاک کن چرب می کنم و کرم پاشم میزنم که زخم نشه...اینم یادت نره....شکم بچه شما چند روز یکبار کار میکنه ...چند وقته اینطوری شده؟
مامان گل پسر

نظر دکنرت با برخی دکترا متفاوته اگه پسرت موقع دفع اذیت نمیشه و چیغ نمی زنه ووو خب چه اشکال داره 2-3 روز در میون کار کنه
پزشک دخترم میگفت مشکل زمانیه که خیلی به سختی و با اذیت شدن کودک همراه باشه می کن یبوست

اگه اینطوری نیست و راحت دفع می کنه دارو دادنش بی مورده
2706