2703
2553
عنوان

مصرف شربت های مخصوص یبوست

| مشاهده متن کامل بحث + 111107 بازدید | 30 پست
خدا نکنه گل یاس جون....ضمنا اذیت میشه عزیزم چون سفت میشه دیگه بعد از 2 روز ...از وقتی 2 روز شد...بهش دارو دادم....منتها پراکنده...یه 2-3 روز شربت انجیر دادم....5-6 روز شربت لاکتولوز....یه بارم یک سوم شیاف بیزاکودیل گذاشتم چون خیلی دل درد داشت....ولی در مجموع لاکتولوز بهتر از شربت انجیر بود برا پسر من...نگفتی بچت چند روز یه بار اجابت مزاج میکنه و چند وقته اینجوریه؟
آغاز هر کار مهمترین قسمت آن است . افلاطون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی این سوپ خیلی خوبه براشون:
یه قاشق برنج(اگه خواستی هم نریز) و 2 تا قاشق لوبیا یا عدس و چند تا تکه کدو حلوایی و پیاز و چند تا شاخه برگ چغندر و جعفری و یه تکه ماهیچه ...و موقع سرو هم کمی روغن زیتون و کره
2456
چرا من خودم یه مقدار درگیر این مساله هستم ...برا همین خیلی نگران شدم....خواهش می کنم....حالا شما هم یه مقدار ملین طبیعی به همراه شربت بده ببین فایده داره یا نه....
شربت گلاب هم خوبه و آب لیمو شیرین و پرتقال....من تو فرنیش انجیر خشک آسیاب شده هم میریزم...شلیل و گلابی پوره شده هم بده....البته اگه تاحالا اینا رو ندادی!
مامانای عزیز؛
منم به دخترم شربت لاکتولوز دادم، دخترم 6 ماه و 2 هفته شه، وقتی 4 روز دفع نداشت بردیم دکتر که مقعدشو معاینه کرد و براش لاکتولوز نوشت و گفت با روزی 10 سی سی شروع کن وقتی بهتر شد 5 سی سی کن و بعد هم شربتو قطع کن..
2714
من لاکتولوز میدادم اوایل روزی 2 بار هر سری 4 سی سی اما بعد که شکمش روون تر شد یه روز در میون 4 سی سی میدم از دکی پرسیدم ضرر نداره گفت نه بده اب هم باهاش باید زیاد بدید بخوره اب میوه هم خوبه مثل لیمو شیرین غذاهایی که شکمو سفت میکنه مثل عدس و کته کمتر بدید

سلام مامانای گل بچه اول من هفته ای یکبار دستشویی میکرد بعدشم خاکشیر دم میکردم بهش میدادم سریع شکمش کار میکرد البته اینم بگم ک نوزاد تا وقتی ک اذیت نمیشه کاملا طبیعی پسر من بعد از یکهفته دیگه مشخص بود ک داره اذیت میشه ولی دختر کوچولوم ک تازه ب دنیا اومده اگه ی روزم دستشویی نکنه اذیت میشه هیچی مثل خاکشیر تاثیر نداره کامل شکمشون پاک میشه

و اما بچه هایی ک غذا میخورن حتما هرروز تو غذاشون کره بندازین خیلی عالیه نزارین کار نکردن شکمشون طولانی بشه

من فقط تجربه سخصی خودم دو گفتم امیدوارم بهتون کمک کنه

سلام مامانای گل بچه اول من هفته ای یکبار دستشویی میکرد بعدشم خاکشیر دم میکردم بهش میدادم سریع شکمش ک ...

شما خاک شیر دم میکردی؟ یعنی میذاشتی رو کتری تا دم بکشه؟ من یکی دوباری خاک شیر با آب جوش و نبات درست کردم دادم تاثیر زیادی نداشت ولش کردم

خدا جونم نی نی خوشگلمو سالم نگه دار      

سلام..میخوام شربت لاکتولوزو واسه دخترم بگیرم سه سالشه یبوست داره مناسب هست ،اگه راه حلی دارین بگین چون قبلا اینو میدادمش اثری نداشت مدتی دارو نمیدمش ک بارژیم غذایی خوب بشه ،ولی ن هنوز یبوست داره و ی گاهی زجر میشه دیگه ترسیده شده و خودشو سفت نگه میداره واقعا میترسم و نمیدونم چ کنم با این کرونا هم نمیشه هر روز بچه رو برد دکتر گرچه اثری نکرد براش پود هیدرولاکس و اینا استفاده کردم  

سلام..میخوام شربت لاکتولوزو واسه دخترم بگیرم سه سالشه یبوست داره مناسب هست ،اگه راه حلی دارین بگین چ ...

سلام خانمی یبوست کودکتون حل شد؟میشه بگین چیکار کردین و چی دادین و پیش کدوم دکتر بردین؟

2706