2733
2734

من سی هفته و دو روزه باردار هستم چند روزی بود ترشح آبکی و سفید رنگ داشتم رفتم دکتر معاینه کرد گفت کیسه آب سالمه ولی دهانه رحم یه سانت باز شده و باید استراحت کنی چون خطر زایمان زودرس رو داری، بهم امپول پرولوتون داد و آمپول برای ریه بچه، الان خیلی نگرانم دیگه گفتم کارای خونه رو انجام نمیدم ولی یه سری خرید جزئی سیسمونی مونده اونارو اگه بشه بگیرم، چیکار کنم که زایمان زودرس نشم؟ چیا بخورم و یا نخورم؟ و استراحت یعنی که دراز بکشم؟ 

وای من خیلی از این ترشحات دارم

سفید و ابکی

یعنی منم دهانه رحمم باز شده؟

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

امپول ریه رو بزنی دیگه نگرانی نداره البته یکم استراحت کن حداقل ماه هشتم رو رد کنی بری تو نه ماه انشالله ک به جوقع دنیا میاد خیلیا رو دیدم خطر زایمان زودرس داشتنو ۴۰ هفته شدن

خدایا هزاران بار شکرت😍❤پسرم تاج سرم 🫀❤️‍🔥

اسی جونم دارچین زعفران زرشک اب هویج نخور برا خرید سیسمونی نری خطرناکه کار خونه نکن دستشویی فرنگی استفاده کن بیشتر دراز بکش خیلی بشین پاشو نکن تروخدا رعایت کن زود ب دنیا بیاد خیلیییییییییییییی سخته پدرادم درمیاد خیلی حواست باشه هفتت خیلی پایینه منم ۳۰ هفته زایمان کردم

منم هفته 32 خونریزی افتادم 

بعد 5 روز بیمارستان بستری شدم 

بعد دهانه رحمم دوسانت نیم باز شده بود 

دیگه آمپول ریه اینا زدن 

بعد هفته 36 زایمان کردم بچه هم دستگاه نرفت 

استراحت کن اصلا بیرون نرو 

برای وزن بچه لیدی میل بخور چون شاید زود زایمان کنی و وزنش کم نباشه 

لیدی میل کاکائوی خوبه طعمش. 

به تغذیه ات برس. حمام گرم و طولانی نرو. 

نه نگران نباش همه که اینطور نمیشن برو دکتر اگه لازم باشع معاینه میکنه

عزیزم این ترشحات نشانه ی زایمانه؟

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

زمین نخواب رو توپ نرو قر نده پله ممنوع فقط زمین صاف سنکین و هول داذن ممنوع تا می تونی آش شله بخور و بچه وزن بگیره میوه طالبی عالیه که میستش و میوه میوه میوه یبوست اصلا نباید بشی توالت فرنگی و نزدیکی ممنوع لبلس گشاد بدوم شلوار واسه یبوست نشدنت عدسی خوبه الوچه ولی زیاده روی ممنوع

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
امپول ریه رو بزنی دیگه نگرانی نداره البته یکم استراحت کن حداقل ماه هشتم رو رد کنی بری تو نه ماه انشا ...

عزیزم یعنی کسی که آمپول ریه رو بزنه اگه بچش زود به دنیا بیاد دیگه مشکلی نداره؟

2706