2737
2739
عنوان

عدد بتا

703 بازدید | 17 پست

سلام من چهارشنبه آز دادم بتام 112بود امروز تکرار کردم شده 920 رفتم دکتر سونو واژینال کرد خودش تو مطب ولی گفت هیچی دیده نمیشه هفته دیگه بیا دوستان تجربه ای دارین در این مورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ببخشید معذرت میخام ولی دکترت اسکوله. اصلا چرا سونو دادی؟؟ بتات طبیعی داره بالا میره مشکلی نداره. هیچ سونویی نده تا ۸هفته. من با بتای۳۸۰۰هیچی دیده نشد. بیخیال شدم ۸هفته رفتم صدای قلبشو شنیدم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
ببخشید معذرت میخام ولی دکترت اسکوله. اصلا چرا سونو دادی؟؟ بتات طبیعی داره بالا میره مشکلی نداره. هیچ ...

آخی همین که میری مطب اول سونو واژینال میکنه بدون هیچ حرفی 😂

خانما میشه جواب سوال منو هم بدین.

۱۶روز پریودم عقب افتاده تست زدم منفی بود.

جلوگیری هم داشتم منتظر باسم پریود بشم یا برم دکتر 

کاش میشد مثل باران میشدیم ؛ مهربان و تازه و بی ادعا !
آخی همین که میری مطب اول سونو واژینال میکنه بدون هیچ حرفی 😂

اون فکر جیبشه. اصلا دیگه پیش همچین دکتری نرو، تازه شاید سونو واژینال خطرناکم باشه. همین که بهت میگم گوش بده ۸هفته برو سونو شکمی. صدای قلب خوشکلشو گوش کن

بخدا دکتر همینجوری به من استرس داد خدا لعنتش کنه بی سواد، تو خیابون فقط زار میزدم. 

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2706