2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من خودم از هفته 11 بارداری تحت نظر ایشون بودم و تا روز زایمانم. من مدیون اون هستم وقتی اسمش رو دیدم ته دلم لرزید و به خودم وظیفه دونستم که از زحمتای ایشون تشکر کنم. اون واقعا به تمام معنا فرشته اس. من شرایط حادی تو بارداری داشتم اما با وجود دکتر معینی این دوران برام شیرین و راحت گذشت . از خدا براش عمر با عزت و خوشی و خرمی براش آرزو می کنم . من تو لاله با هزیزنه2800 زایمان کردم.

بهت توصیه می کنم حتما حتما حتما تحت نظر ایشون باشی.
محبت زیادی همیشه آدم ها را خراب میکنه گاهی آدم ها میرند نه برای اینکه دلیلی برای ماندن ندارند بلکه آنقدر کوچک اند که تحمل حجم بالای محبت تو را ندارن
نارسیس جون ازت خواهش می کنم که اگه رفتی پیشش بهش بگو یکی از بیماراتون به نام سنایی تو بیمارستان لاله زایمان کرده بود سلام زیاد بهتون رسون. دلم براش خیلی تنگ شده
محبت زیادی همیشه آدم ها را خراب میکنه گاهی آدم ها میرند نه برای اینکه دلیلی برای ماندن ندارند بلکه آنقدر کوچک اند که تحمل حجم بالای محبت تو را ندارن
2714
ممنونم از دوستانی که نظر دادند من فردا از ایشون وقت دارم یه مقدار استرس دارم چون می خوام توی هفته 30 دکتر عوض کنم با صحبتهای شما دلم گرمتر شد لطفا دوستان دیگه اگر نظری دارند لطف کنند باز
2706